• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser

Guest
Jako že se mám věnovat hraní her? :D

Biblos Ti tam dala smajlik :yes,samozrejme hry je to najhoršie čo možeš urobit,na nič straveny čas,nič sa nenaučiš,nič Ti to neda,ako keby si bol v kome ako človek :D,teda ešte horšie,kaziš si aj zrak,žiadny rozumny rodič Ti hry a počitač určite neporadi ako dobru vec :pardon.

Biblosi,netušim kde teraz "pater Mikulaš" Makaro je,ale keď ho niekde na nejakom svete uvidiš,pozvy ho sem na pokec nech je sranda ;),samozrejme z odovodnenim,že po ňom tužim,hihi.
 

DeletedUser

Guest
Stále to nie je ale real octupusi,kolko rokov,mesiacov si tu už travil čas ? Za ten čas si mohol mať vzťahy z dievčatmi,pady,ktore su potrebne v živote,lebo len z nich sa naučiš a poučiš,mohol si sa naučiť cudzi jazyk,na brigade si peniaze zarobiť na auto atd,atd,tych možnosti je vela :p:D.
My starši,to už nie je taky prehrešok,ale že tu sedia mlady,čo maju život pred sebou,to nikdy nepochopim :scratch.
 

DeletedUser34317

Guest
http://www.novinky.cz/domaci/352079...em-v-sestnacti-alkoholikem-ceska-realita.html

[SPOIL][h=4]Vede závislost na počítačích[/h]Polovina dětí z patnácti rodin, které na nové pracoviště zatím dorazily, má problém s nadměrným hraním na počítači. „Ať už jde o hraní her, nebo sledování internetu. Hrají i deset hodin denně, dlouho do noci, pak padají únavou, nejsou schopny chodit do školy,“ uvedl přednosta kliniky.
S neovladatelnou potřebou hraní her vyhledala pomoc i rodina 14letého Karla. Jeho „denní norma“ u počítače představovala kolem šesti hodin, častěji však tímto způsobem trávil osm až deset hodin, dlouho do noci a tajně.[/SPOIL]

Denní norma 6 hodin? To je teda žabař :D
 

DeletedUser34317

Guest
Ale s tím alkoholem se vůbec nedivím. Dneska ty reklamy davají všude. Třeba na už jenom starý název Gambrinus liga, Starobrno na hokeji, Heineken na Ligu Mistrů. Já si vždy říkám, co má společnýho pivo s fotbalem? Nejpíš ty bezmozky co demolujou stadiony a děsí slušné lidi s malými dětmi a pak ještě takové gaučové povaleče co se dívaj doma u telky, chlastaj a pak ze sebe dělají odborníky.
 

DeletedUser

Guest
Všade same pivo-reklamy,lebo ste pivny národ,najlepšie pivo z Vás urobilo veľkych pivarov,u nas pije kazdy tvrde,tu pivo tak v lete 1-2 :D,naposledy som pil pivo niekedy 20.8 čo si pametam a najblizsie budem pit tak okolo 5-6 mesiaca,ked ich vypijem ročne 20-30,tak to prehanam ;).
[SPOIL] NO,u nas na to ide jeden taky suchy vtip :D:

Príde chlapček domov z vonku, je smutný a hovorí babke:
-"Babi, nikto nechce ísť so mnou von, každý doma sedí za počítačom, každý je len na facebooku a nik vonku." Babka na to:
-"Jj, lol"[/SPOIL]
 

DeletedUser33829

Guest
Pajcline, vidíš to, Ty píšeš, že se divíš, že tu hraji mladí lidé, já se divím právě opaku, ze svého okolí neznám nikoho ze starších lidí, kdo by hrál počítačové hry, když jsem začal hrát online hry, tak jsem si říkal, že tu budou lidé tak do 25 až 30 let.:D I když takoví lidé zde určitě tvoří většinu.

[SPOIL]Pořád je lepší hrát hry, než být v kómatu, za to že budeš v kómatu nezískáš vůbec nic, u hraní her to neplatí. Omlouvám se předem za nepřesnosti, v hraní Counter-Strike bývají turnaje a dají se na nich vydělat peníze, asi před 5, 6 lety nejlepší hráč v hraní Counter-Strike byl jeden klučina tady ze Slušovic a ve světě skončil mezi nejlepší hráči, jestli dokonce ne i nejlepší, ale to už si nepamatuji, v ČR byl nejlepší a říkal, že mezi nejlepšími bylo hodně Švédů a Němců. Každopádně na hraní Countra vydělal pětimístnou sumičku v dolarech a to už jsou sakra dobré peníze.:greatJe to už něco jako sport, za to že si kopeš do balonu někde na hřišti nebo hraješ hokej na rybníku Ti nikdo nic nedá, ale jaké platy mají ti nejlepší?:) Takže by to chtělo hrát jiné hry, jak tady DK.;)
Bohužel už nejsem s tím člověkem v kontaktu, je o pár let starší jak já, já tenkrát chodil na gymnázium, on měl po škole a byl doma, věnoval se tak té hře skoro celý den.;) Nezajímaly jej jen hry, měl i velké znalosti ohledně zbraní, nožů a vojenské techniky, kdyby ses jej zeptal na jakoukoliv speciální vojenskou ve světě, třeba americké, francouzské, ruské, izraelské, tak by Ti o nich povyprávěl spoustu věci, které bys jen tak hned nenašel, jak probíhá výcvik, jak při výcviků někteří umírají, že musí nosit na zádech několik desítek kilogramů a ujít s tím za den desítky kilometrů, kde a kdy bylo nějaké speciální komando nasazeno do akce atd. Vím, že chtěl vstoupit do armády, ale nepřijali jej, protože má alergii na penicilin.

Na základní škole jsem chodil do střeleckého kroužku (tenkrát 500 diabolek stálo 49 Kč, dnes to stojí nějakých 120 Kč), nejlepší střelkyní v ČR ze vzduchovky v rámci žákyň z druhého stupně vyhrála jedna holka z naší školy. Po střední škole odešla pracovat a odešla z domu, dělala prodavačku v obchodě, pak na benzínce, výplatu má něco mezi 11 - 12 tisíc korun (vzpomeň si jaká že je minimální mzda), po půl roce se k rodičům zase vrátila, protože s odřenýma ušima vycházela z platu, když bydlela sama.

Co je lepší? Být nejlepší střelec na ZŠ ze vzduchovky a mít doma pár pohárů, nebo virtuálně zabíjet lidi a vydělat si třeba na auto?:scratchAle jedno vím určitě, že se tu u nás v obci rodí nejlepší střelci.:great

Závislost na hrách vlastně ani nechápu, dokázal bych to pochopit na automatech, kde se hraje o peníze, ale tam kde o peníze nejde? Ale dozvěděl jsem se, že prý včera jedna hráčka na DK utratila za den 10,5 k PB a její 36 let.

Pak záleží jaké hry člověk hraje, myslím že strategie můžou člověka zdokonalit v taktice a strategii a pokud člověk hraje hry zabývající se historií, tak si může procvičit historii a zeměpis, trochu s nadsázkou by se to dalo brát jako interaktivní a kreativní výuka, ale pochopitelně s nadsázkou, každopádně člověk se může dozvědět něco nového a třeba mu to může naopak ve škole pomoct, ale osobně bych všechny texty ve hrách bral s rezervou, protože jsem našel už v několika hrách historické nepřesnosti a problém taky je někdy ten, že hry jsou v originálu většinu anglicky, a pak je někdo přeloží do češtiny a nehledí na češtinu a její již vytvořené pojmy a názvosloví už z minulosti a přímo z těch jazyků, zatímco oni to seberou z angličtiny a už se neohlíží, dobrým příkladem třeba v té sérii Total War, kterou dnes připomněl Da Octopuss byla bitva u Tannenbergu, ač v češtině ji nazýváme bitvou u Grunwaldu, zrovna před 4 lety se konala v Praze připomínková akce na 600leté výročí a nazývali jí bitvou u Grunwaldu, ale zajímavé je, že nadpis na anglické wikipedii má taky Grunwald.:D[/SPOIL]

[SPOIL]Co se týká alkoholu, tak v ČR je vysíláno nejvíce reklam ohledně alkoholu prý na celém světě, i v některých evropských státech je reklama na alkohol zakázaná, nebo může být vysílána jen v noci, u nás ať jde jakékoliv sportovní utkání, tak dávají reklamy nebo komerční přestávky a v nich většinou jsou reklamy na pivo a nemusí jít jen o sport, aby byly reklamy na chlast. Je to zajímavá kombinace sport a alkohol. Třeba to jednou zakážou, tak jako zakázaly Marlboro na Ferrari a West na McLaren.
Navíc právě kvůli tomu pivu v hokeji přestaly hrát České Budějovice hokej, protože tam prodávali vždycky Budvar a od loňské sezony musí prodávat na všech stadionech Starobrno.

Pivovary, pajcline, ani nemáme, Plzeňský prazdroj vlastní určitě nějací cizinci. Jak už jsem tu kdysi vzpomenul, stát vlastní jen českobudějovický Budvar a Topolánkova vláda jej chtěla prodat, zájemce byl jen ten americký Budvar, který se s ním pere o značku, jak by takový obchod bez konkurence dopadl? Prodáno levně a značka zlikvidována, v lepší případě by snad lidi neztratili práci. Ale Topolánkova vláda padla a už se k tomu nikdo nevrátil, právě Budvar v posledních letech vytváří plakáty, že bojuje o značku pro budoucí pokolení, přitom většinu sporů o značku vyhrává, a takhle se k tomu dědictví tady stavíme. Kdy prodají Pražský hrad i s prezidentem?:D

Já znám jiný vtip
[SPOIL]Přijde Pepíček do hospody a říká, že chce pivo a hospodský mu říká, jestli by nechtěl kofolu a Pepíček na to že na kofolu nemá.[/SPOIL]

Ale když je u nás taky největší konzumace piva na hlavu, tak ať se nikdo nediví, že je tu i hodně reklam. Máš pravdu, pro náš stát je typické pivo, pro vás pálenky jako borovička (to je fakt hnusné:D), ale máš tu i regionální záležitosti jako jižní Moravu s vínem, nebo na východní Moravě slivovici, na to se už taky myslí.:D U nás taky frčí tvrdý alkohol, ale tak co, všechno se pije všude.[/SPOIL]

Nikdo nechce do kolbiště turnajů?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru