• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Ten s44 bude už moc rozběhnutý nevím nevím :D přijde mi to jako bych zval někoho na s40 který jsme totálně projeli i proto že spousta lidí rezignovala a já jsem se vyčerpal na tom že jsem chtěl vzít neaktivní soukmenovce kolem sebe abych měl nepřítele dál a už jsem to nestíhal dozbrojit takže padala jedna veska za druhou :(
Jako ale člověk tou hrou chce relaxovat vedení mi několikrát psalo že pokud nebudu aktivnější tak mě rozeberou aby se přes mě nenastěhoval nepřítel a potom bez jediné věty zmizí a přestanou hrát... kdybych ty lidi ještě někde potkal asi bych jim dost vynadal protože věnovali skoro tisícovky vesnic bez bránění se a prohráli tím dalším hru, a nejlepší finále bylo že kmen na druhém místě vyhlásil kmeni mě a mé ségry válku a na profilu se chlubí tím jak neprohrávají tak jsem tam natruc s jednou vesnicí aby tuto válku nikdy nevyhráli :D
 

DeletedUser30368

Guest
Zdar lidi, tak jak se daří? :)

Biblosi, takže kdy bude zase nějaká párty, plánujeme? :) (Myslím že nemusí nést ani spešl název :p )

Keltíku, kup lepší PC :)

Shedde, omlouvám se za 46, ale čekal jsem více času, ale bohužel jsem si práci naplánoval jinak a když tam nejsi 12h v kuse, tak pak to farmení chybí, pak mi na ty dva/tři dny nikdo nevzal ZvD a ty jsi toho využil :(, což Ti nemůžu nijak zazlívat :D, vesnice pak předána kmeni, takže jsme tam byl cca 3 dny :D, sraz byl naplánován zase před maturity, já jsem odmítl účast brzy, jen mystifikoval že bych dorazit mohl, pak když jsem dostal v pondělí před srazem jistotu, že k matuře zase nejdu jsem to měnit už nehodlal, nebylo by to vhodné k rodičům a škole a taky jsme byl naštván :D

Kačí, kdy budeš zase někdy v MB? :p

Kozmi, smajlíci super ;)

Zálesáku, 44 zatím jede jak má :D, já cestuju z kmene do kmene a zabírám vlastní a spojence a barbary :rofl
 

Jollinar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
V MB jsem byla v utery a budu tam zas az budu mit dobrej duvod tam byt :-D a ty mi chces jako rict ze zase nemas maturitu? Co to bylo tentokrat, extremni leniva porucha osobnosti? :-D
 

DeletedUser33829

Guest
Zelí999, já jsem si myslel, že to bylo přesně tak, jak píšeš, ale i tak díky za info, protože podepřelo moje hypotézy a má dedukce mě opět nezklamala.:D Já jsem si to přesně tak myslel, jen v našem kmenu mi tvrdili, třeba Da Octopuss, že tam určitě stále jsi.
Ale co nevíš, je že jsem získal za vyfarmení a poničení budov od Alexe cca 120 PB.:D Hned na počátku světa u nás v kmenu vyhlásil soutěž kdo první vyfarmí a zkatuje zelí999.:rofl
Mohl jsi do toho dávat peníze, přišlo mi vtipné, když jsi třetí den od startu na profilu kritizoval hráče co do toho dávají peníze a tvoji někteří spoluhráči dělali to samé, koneckonců první kdo získal druhou vesnici na tom světě byl Tvůj soukmenovec.:D Nebo jsi měl dávat zástup, nakonec se o tvoji vesnici starali, i když měli v kmenu hráče co na to kašlali.:D

Kateřino, zelího pravé jméno je Robert David, to už tu ví každý. :D
 

DeletedUser30368

Guest
Alexi a to jsi mi psal ať jdu k Vám :cry...:p

Jo, já si toho taky všiml, ale nebyl tak vysoko jako v době kritizování, já tam už pak nebyl a myslím že je poznat kdy na účtě jsem a kdy ne, tak to mě Octopák naštval :D

Hynku tak se tam regni, zabírám vesnici soukmenovců jednu za druhou :rofl, modrým poli, prostě nebezpečnej :D
 
Nahoru