• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - 41.Neděle........ 19 LORD LESLORD 91 vs. Morybund

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser25877

Guest
Veľa takých hráčov som stretol,na ktorých asi nikdy nezabudnem.
Veľa z nich je momentálne mojim spoluhráčom v -UwH-.Hlavne mi k srdci prirástli spoluhráči Cinc-gac-gug a Kerrigorr :)
 

DeletedUser34010

Guest
Jak bys charakterizoval situaci na světě 23, daří se vám, bojujete s někým a tak?
 

DeletedUser23979

Guest
Tak nějak to tu utichlo. Další otázka ode mě. Jak ti jde škola ?

Jaký jsi pohavově ?
 

DeletedUser34582

Guest
Vidím, že sa flákate ešteže som prišiel :D

Tak hmm.... s 23 som tam :) a ak sa nemýlim tak ten Váš kmeň tam nieje od začiatku aspoň nebol vždy prvý :) spojil si nejaké kmene atd. alebo ako vlastne to vzniklo ? profily som nečítal :D

Si rád, že si stihol s23 svet ešte bez tajomstiev.... a odradili by Ťa tajomstvá od hrania ? ak aspoň trochu sleduješ situáciu na s24 vieš o čom hovorím :)

[SPOIL]Nechcem dávať double do diskusie preto sa chcem sťažovať, že nemám zodpovedané otázky na Aveho....flákača jedného :D[/SPOIL]
 

DeletedUser25877

Guest
Situacia na s23 je momentalne taká,že okrem našich spojencov válčime asi so všetkými kmeňami :D:D

Kmen UwH bol od začiatku na tomto svete,keďze hned ako som sa tam regol,som kmen založil.Po výhre na s15 sme sa dohodli že i tu to nejako skúsime.Žiadne vacsie prestupy neboli, len také že sa spojenecké kmeny rozpadali a nabrali sme aktivnych hráčov.VEla z nich už dávno skončili.

Zatiaľ sa nám na s23 darí :)

Situaciu na s24 nesledujem :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25877

Guest
škola mi ide v pohode i tak že tam chodím málo :D
Povahovo som kludný chlapček.Nepijem,nefajčim a chodím do kostola :D (samozrejme že si občas vypijem :D)
 

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]nebojujete ani so všetkými kmeňmi z top 20 :p :p [/SPOIL]

A ten nick prečo práve taký ? a čo tie čísla ? a prečo lord ? všetci sú len lordi občas nejaký king :D :D
 

DeletedUser23979

Guest
OT
[SPOIL]Začala další hodinka. Tak se jen ptejte.[/SPOIL]
 

DeletedUser25877

Guest
Z TOP 20 bojujeme cca s 10-15 kmeňami.Oficialne války máme len s pár kmeňami.

Lord som si vybral preto,lebo to ma napadlo ako prvé čo sa týka pomenovania v stredoveku :D
Leslord ma zase napadlo tak že som spojil svoje meno v anglickom jazyku(Leslie) so slovom lord.Takto dvojnásobne vyjadrujem že som hrdý bojovník :D 19 a 91 je rok mojho narodenia,čiže 1991 :)
 

DeletedUser34582

Guest
Aha zaujímavé :D asi nevieš načo myslím, ale nevadí :D

Trochu rípnem ( aké i/y tam má byť ? :D) do moderátorov a suportu :D

MAl si niekedy nejaký problém so supportom ? nedoriešene problémy atd. ? Myslím, že Ti niečo nevysvelili ako si potreboval :D
pretože ja nie ;);)
A s moderátorom na fóru ? :D

[SPOIL]mám problém, že Ave neodpovedá :D[/SPOIL]

Na fóre Ťa často nevidím asi nie si nejak extra aktívny užívateľ fóra :) čo ?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru