• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - 43.Neděle........ Lady Kasandra vs. Majka.Kor

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser23979

Guest
Musém se omluvit. Technika moje nezvladý. Mám výpadky nTakže ptejte se Lady nacokoliv do 22:00 hodin.

Děkuji za pochopení.
 

DeletedUser20990

Guest
Lady mohu další dotaz?
posledních pár měsíců se na speedech hraje poměrně velké množství miniher, myslíš že je tato tendence cesta správným směrem? a ještě mám jednu otázku. jaký je tvůj názor na pestrost her? nemyslíš, že by jistá pravidelnost her přilákala více (pravidelných) hráčů? vím, že o tom, co se bude nastavovat rozhoduje (resp. měl by rozhodovat) tantalena, ale chci znát tvůj osobní názor.

díky.

Tak musím oponovat ohledně miniher. Nenastavuju jich tolik jako za dob He.ra, kdy bylo více mini než výherních. Osobně si nemyslím, že by se minihry nějak rapidně zvýšily. Pokud je v daném týdnu miniher více je to vždy na žádost hráču. Poslední hecování od hráčů mělo za důsledek celou sobotu miniher od 10 minut po 5 hodin.
Rozmanitost a pestrostr her je dobrá a nemyslím, si že by hry měli mít pevný řád (v tolik a tolik bude to a to). Od toho jsou speed kola nastavovaná týden dopředu aby si hráči mohli najít speed, který jim bude vyhovovat.
 

DeletedUser

Guest
plánujete v budoucnu ještě uspořádat nějakou soutěž (ligu) na národní úrovni? nebo už, po poslední zkušenosti, s něčím podobným nepočítáte?
 

DeletedUser33450

Guest
Zdravím obě milé dámy a přeju jim hezký večer.:)

-Lady Kasandra,myslíš,jestli by nešlo protlačit některý z nových světů,aby měl vyšší rychlost?
Vím,že spoustu mužských by to uvítala a zdají se jim světy pomalé.
A vím,že jsou rádi na hře draví,takže tímhle ústupkem by je to nabudilo k tomu,aby si zahráli,jak by chtěli.

A přeji Ti i kolegyni,at jsou děti zdravé,veselé a máte náladu i čas nám tímto umožnit spoustu takových her,kde blbneme.Díky.:hi

-Majka.Kor,nezoufej děvče i server dostane rozum a do 22hod se může dát do normálu!:yes
Děkuji,jedna z hráček Dk.
 

DeletedUser20990

Guest
plánujete v budoucnu ještě uspořádat nějakou soutěž (ligu) na národní úrovni? nebo už, po poslední zkušenosti, s něčím podobným nepočítáte?

Musím přiznat, že se mi do ničeho takového už nechce, ale to by nebylo fér. Takže ano, nějaká soutěž bude.
 

DeletedUser20990

Guest
Zdravím obě milé dámy a přeju jim hezký večer.:)

-Lady Kasandra,myslíš,jestli by nešlo protlačit některý z nových světů,aby měl vyšší rychlost?
Vím,že spoustu mužských by to uvítala a zdají se jim světy pomalé.
A vím,že jsou rádi na hře draví,takže tímhle ústupkem by je to nabudilo k tomu,aby si zahráli,jak by chtěli.

A přeji Ti i kolegyni,at jsou děti zdravé,veselé a máte náladu i čas nám tímto umožnit spoustu takových her,kde blbneme.Díky.:hi

-Majka.Kor,nezoufej děvče i server dostane rozum a do 22hod se může dát do normálu!:yes
Děkuji,jedna z hráček Dk.

Normální světy jsou v kompetenci Indigry a Inna. O nějakém protlačení nemůže být vůbec řeč. Věřím, že by se to spoustě hráčům líbilo, ale bohužel to jen tak nepůjde.
 

DeletedUser

Guest
pokud by byl ze strany supportu zájem, mám zpracovanou jistou koncepci národní ligy, kterou bych byl ochoten organizovat i vyhodnocovat. ale nevnucuji se.
 

DeletedUser34582

Guest
Hm. Dítě člověka změní(vím u sebe).

Oblíbené seriály, či filmy ?

Koukala si na profil uživatele ,,drekt,,.....

Pokud ano, co na to říkáš ?
;) :D
jak říkám jsem na fantasy a dobrodružné. Takže můj nej seriál je Stare Gate (všechny od SGC po SGU) a film nemám nejoblíbenější tak řeknu jen pár jich - třeba Piráti, všechny díly X- men.
Toho tancujícího zajíce sem viděla :D
Ahojky :)
Podpis jsem nikdy nesledovala.

No DK co mi vzaly čas.... Bože takového volného času co trávím u DK. Ale to asi všem.
A naoplátku co jsem získala... hodně kamarádů, hodně zkušeností jak s hrou tak i s jejím vedením.
:) tak máš možnosť sleduj :) a som Tvoj kamarát ? :)


Ahojky Lady a všetci ... Vidím, že si známa a tak je maly prísun otázok :D

Ako sa vlastne máš ?

Máš rada zeli ? Ako človeka a ako potravinu ?

Žabka zabudla :( máš rada žabku ? :)

Máš rada ružovú farbu ?

Aká vec Ťa na Tvojej práci baví najmenej ? :)

Asi píšem málo na support od Teba ešte nemám odpveď :D
 

DeletedUser20990

Guest
;) :D

Ahojky :)

:) tak máš možnosť sleduj :) a som Tvoj kamarát ? :)


Ahojky Lady a všetci ... Vidím, že si známa a tak je maly prísun otázok :D

Ako sa vlastne máš ?

Máš rada zeli ? Ako človeka a ako potravinu ?

Žabka zabudla :( máš rada žabku ? :)

Máš rada ružovú farbu ?

Aká vec Ťa na Tvojej práci baví najmenej ? :)

Asi píšem málo na support od Teba ešte nemám odpveď :D

Vidím, sem hledala, když se nikdo neptal ;)
Jinak se mám moc dobře. Zelí jako potravinu mám ráda (nejraději s masíčkem a bram. knedlíkem) :D a jako člověka moc neznám (nejsme v kontaktu).
:D Mám ráda žabku :yes
Růžovou nemusím - nejraději mám černou, modrou a fialovou.
Nejmíň mě baví číst forko i když vím že musím (ale teť se to hodně uklidnilo, tak to není tak moc spamů :D)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru