• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta - 51. Neděle....... .AMADEUS- vs. Lord Dark Knighter

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ja v pohode.
Čo Ty a šport ? Máš obľúbený šport ? Aj športuješ, alebo si taký športovec ako ja, že ho iba sleduješ ? Teda pasívny :)

teraz uz nejak velmi nesportujem:)) sem tam trochu posilko ale niet casu
byvali doby ked som trosku robil do kulturistiky:) ale to je uz davno

rad si pozriem F1 a hokej
kukuricnu ligu(mylsim futbal) nemusim :))
 

DeletedUser

Guest
Jak vidíš svoji budoucnost zde ve hře a na fóru? Budeš dělat ještě něco pro to, aby se zde změnilo klima nebo už si rezignoval?
 

DeletedUser

Guest
Přátelství je krásná věc.:hi
Budeš klidný a ve svém živlu nebo zuřit,když na Tebe jdou útoky?

vzdy som bol kludny ak sli na mna utoky:))
je pravda ze na sv21 uz nevenujem tolko casu hre ako som venoval na sv4 a 15 ale ani tam ma nikdy nerozhadzali ziadne utoky a ze ich niekedy slo aj 5000 naraz :)))
staci len ked clovek trochu porozmysla a naplanuje vzedyho nemozu rozhadzat ziadne utoky , ved co sa moze zle stat :eek: par dedin prides a dvakrat tolko zase zaberies :)) alebo aj nie:-DD
 

DeletedUser33450

Guest
Víš,já jen zjištuju dopředu reakci,když se lognu a útoky pošlu.No,at vím!
Jistota je jistota.: Mocking: Blush
A bereš na stejno,jestli bojuješ s chlapem?Nebo taky máš rád jako protihráče ten protipol?
 

DeletedUser

Guest
Jak vidíš svoji budoucnost zde ve hře a na fóru? Budeš dělat ještě něco pro to, aby se zde změnilo klima nebo už si rezignoval?

svoju buducnost?
no vidim to tak ze moja buducnost na DK je zase v rukach suportu
a nie nerezignoval
momentalne pripravujem dopis pre vedenie firmy Innogames a cakam na vyjadrenie pravnika kam mam poslat druhy dopis ci na COI alebo policajnemu zboru CR
takze som nerezignoval nakolko neznasam ak sa ku mne ako k zakaznikovi spravaju sposobom takym ako niektory suportery tu
 

DeletedUser

Guest
.. co Tě znám, tak velmi rád posuzuješ férovost a úroveň nejen supportu, ale i hráčů, kmenů.. Je podle Tebe
a) lidsky
b) spojenecky
c) DK "právně"

.. v pořádku, když šéf spojeneckýho kmene poradí hráči, který získal další účet, aby si "přelezl"a svoje vesky z druhýho účtu si z něj rozebral? Jak reaguješ, když něco takovýho udělá Tvůj kamarád? A jakou reakci čekáš od kmene, kterému spojenec něco takového provede?
 

DeletedUser

Guest
Takže "live" vysílání s tazatelem končí...Otázky však můžete nadále pokládat, třeba tu ještě amadea udržíte o něco déle. ;)

[SPOIL]Vypadá to, že to tu pavlisek vezme za mě. :D[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Víš,já jen zjištuju dopředu reakci,když se lognu a útoky pošlu.No,at vím!
Jistota je jistota.: Mocking: Blush
A bereš na stejno,jestli bojuješ s chlapem?Nebo taky máš rád jako protihráče ten protipol?

:))
v boji nerobim rozdiely a mozem ti povedat ze som poznal dost vela bojovnicok ktore v hre prevysovali drvivu vecsinu muzov

a kto ich podcenil a povedal si ze su to ,,len zeny,, tak sa seredne popalil
 

DeletedUser

Guest
.. co Tě znám, tak velmi rád posuzuješ férovost a úroveň nejen supportu, ale i hráčů, kmenů.. Je podle Tebe
a) lidsky
b) spojenecky
c) DK "právně"

.. v pořádku, když šéf spojeneckýho kmene poradí hráči, který získal další účet, aby si "přelezl"a svoje vesky z druhýho účtu si z něj rozebral? Jak reaguješ, když něco takovýho udělá Tvůj kamarád? A jakou reakci čekáš od kmene, kterému se to přihodilo?


na toto je samozrejme viac odpovedi :)

odpoved na b,c:

pokial to sef poradi a prebehne to podla pravidiel tak naozaj nieje k tomu co dodat
ked to urobi moj kamarat tak detto co pri sefovi
a pokial sa jedna o spojenca tak by som sa tym velmi netrapil (modra je dobra:))) pokial to naozaj prebehlo podla pravidiel

pokial to nebolo podla pravidiel tak by som asi poradil aj sefovi aj kamaratovi aby to urobili inak a dodrzali pravidla

tazko sa k tomu vyjadrit ked nepoznam podrobnosti

odpoved na a je velmi tazka ako sama isto vies
v podstate je najdolezitejsie nepodrazit priatelov ,vsetko ostatne je o strategii
 

DeletedUser33450

Guest
Amadeusi,vyzkoušel sis i obranu i útok?
A to chodíte na nové světy,vás pár ze 4ky?Tipuju 3-4kluci?Držím palce.V jednotě ,je totiž síla a slyšela jsem,že ti,co se potkávají,že se drží u sebe líp!=chtějí,chtít,což je víc než hrát.
Amadeusi,máme vždy právo volby.Já jsem kvůli neochotě mých,být aktivnější,zrušila většinu světů,až na poslední,který mi je záhadou .
Nemusíš se prát s celým světem,svět Ti ležet u nohou nebude.Ale Ty budeš zmožený,pod tíhou světa.: (
Proto zkus to,co není až tak důležité hodit za hlavu.I v reálu i tu ve hře.A pokud Ti všichni kolem tvrdí,že bez prémia to nelze,tak je to jen zčásti pravda,zkoušela jsem 4mil.i 3násobný a pokud nejsi pod útokem,posílání hromadky jde,zabírání jde též,klikání vojáků též,mincí blbě: (.
Takhle brachu hlavou zed neprorazíš.: (
A ted Ti přeju hezké sny,at ráno máš hezčí než tmavou noc.: Hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru