• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta - 52. Neděle.......Willibald a bleskosvodka vs. Lord Dark Knighter

  • Zakladatel vlákna Lord Dark Knighter
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser25426

Guest
Dnes - a vidím to i ve svých kmenech - se hráči ani do té nápovědy nepodívají, natož, aby šli pročítat fórum - napsat ticket je přeci rychlejší a jednodušší. Hrajete i na novějších světech - Vám to nepřijde, že si v kmenech hráči navzájem méně povídají obecně?
Nemyslím, že by si hráči na nových světech povídali méně, než když jsme začínali my - jen jsme zapoměli, jaký to na začátku v kmenech plných zelenáčů už bylo :D
Proto jsem třeba začal na S25, abych si to zkusil od začátku - a byl to šok :D
 

DeletedUser

Guest
Moje poslední otázka pro oba bude trochu širší, ať se můžete pořádně rozepsat... :yes

Oblíbená:
Kniha
Film
Motto/Citát
Nápoj
Jídlo
Náboženství/filozofie
levice/pravice (politický směr)
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Trochu alibismus, až jednou ... moderovat fórum a být cheathunterem bez hraní hry jakž, takž jde, ale být dobrý supportér a nehrát hru, to je pro mne například nepředstavitelné.

A zaznívají nepřesnosti - skript tým není celý DK tým, ale jen dva jeho členové, kteří mají skripty na starost. Nábor do tohoto týmu stále trvá. Leč vznášet kritiku a připomínky je snazší, než se aktivně zapojit. Bohužel ... [/SPOIL]

Mohu situaci posoudit i jako hráč, i jako moderátor i jako ten, kdo odpovídá na hráčské dotazy v ticket systému. Zatímco třeba my jsme v začátcích hraní spíše šli hledat odpovědi na fórum, protože tak podrobná nápověda, jako je dnes ve Wiki, nebyla, a tak jsme hledali pomoc na fóru. Dnes - a vidím to i ve svých kmenech - se hráči ani do té nápovědy nepodívají, natož, aby šli pročítat fórum - napsat ticket je přeci rychlejší a jednodušší. Hrajete i na novějších světech - Vám to nepřijde, že si v kmenech hráči navzájem méně povídají obecně?
[SPOIL]
.. možná.. ale být hraniční hráč(často pod útoky), top útočník a člen rady.. a zároveň člen DK týmu bych opravdu nestíhala.. jedno by muselo stranou..
.. a jasně - je jednoduší si rohlík koupit a zakritizovat, než si začít píct vlastní ( a k tomu utlouct máslo a zavíst elektriku;))
[/SPOIL]

.. na 21 možná míň.. ale to je rychlý a opravdu ostrý svět a bere opravdu dost času.. a hráči jsou už zkušení a spíš hledají odpovědi na otázky typu "za jak dlouho po anketě bude sleva mincí?" než "co je lepší do útoku?"
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25426

Guest
Moje poslední otázka pro oba bude trochu širší, ať se můžete pořádně rozepsat... :yes
Bože - bude zpověď :D

Kniha? Už ani nevím, kdy jsem nějakou četl, je to dávno...
Film? Neurazí mě akční filmíky z 80. let, Schwarzenneger a Rambo :)
Motto? Co tě nezabije, to tě posílí :)
Nápoj? Pivo, dobrá pálenka - bez metanolu, suché červené vínko :)
Jídlo? Gulášek :)

Náboženství? Jsem ateista...
Politika? Po zkušenostech z let po převratu jsem dospěl k tomu, že jsem vlastně levičák :)
 

DeletedUser

Guest
Moje poslední otázka pro oba bude trochu širší, ať se můžete pořádně rozepsat... :yes

Oblíbená:
Kniha
Film
Motto/Citát
Nápoj
Jídlo
Náboženství/filozofie
levice/pravice (politický směr)
knihy: Co život dal a vzal (připravuju se s předstihem na pubertu dcery;)) a Stopařův průvodce po galaxii (jak se dá krásně hrát), Král Krysa(protože je krásnej) a Pilíře země(jsou "lidský")
film: Skála, Pulp fiction, Apokalypsa
Motto/Citát: svobodný člověk není spokojený, stádo je spokojené a podle toho jej poznáte (jen se nemůže divit, když ho zavedou na porážku) (z války s Chtorr)
Nápoj: červené víno
Jídlo: čokoláda
Náboženství/filozofie - nic..
pravičák
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25426

Guest
Koukám, že moderátor nás tu nechal opuštěný - mizím se věnovat svému účtu :)
Děkuju kolegyni v křesle za účast a pozvání a všem, co nepřispěli za aktivitu :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
.. na 21 možná míň.. ale to je rychlý a opravdu ostrý svět a bere opravdu dost času.. a hráči jsou už zkušení a spíš hledají odpovědi na otázky typu "za jak dlouho po anketě bude sleva mincí?" než "co je lepší do útoku?"


Jenže to jsou právě skutečnosti na něž nejsou šablony. Pokud se sleva bude týkat jen jednoho světa, bude vyhodnocení dříve, protože to zabere méně času. Pokud se spustí ankety na více světech najednou, pak se i na výsledky čeká déle. A má-li člověk, co to má na starosti odpovídat stále dokola na takové dotazy, pak má méně času na vyhodnocení soutěže - ono trpělivost není zas tak špatná vlastnost, jen se na ni dost často zapomíná.

Ale uvedla jsi že hraješ šachy - pomáhá Ti nějak ve hře to, že jsi, jak doufám, že správně předpokládám, ze šachů zvyklá plánovat tahy dopředu, předvídat soupeřovu odezvu a poměrně rychle reagovat a rozhodovat se?
 

DeletedUser

Guest
Jenže to jsou právě skutečnosti na něž nejsou šablony. Pokud se sleva bude týkat jen jednoho světa, bude vyhodnocení dříve, protože to zabere méně času. Pokud se spustí ankety na více světech najednou, pak se i na výsledky čeká déle. A má-li člověk, co to má na starosti odpovídat stále dokola na takové dotazy, pak má méně času na vyhodnocení soutěže - ono trpělivost není zas tak špatná vlastnost, jen se na ni dost často zapomíná.

Ale uvedla jsi že hraješ šachy - pomáhá Ti nějak ve hře to, že jsi, jak doufám, že správně předpokládám, ze šachů zvyklá plánovat tahy dopředu, předvídat soupeřovu odezvu a poměrně rychle reagovat a rozhodovat se?
.. jasně.. i proto mi připadá rozumný můj návrh.. prostě tickety na dotazy na hru zrušit a přenést sem na forum.. Pak by jsi na jednu otázku neodpovídala 10x, ale jednou;) (navíc - jedna správná odpověď - do týdne - se tam objevila, tedy ta informace v týmu je..)

.. ano - a to včetně orientace v mapě i braní vsí spíš jako políček na šachovnici, který je důležitý dobýt a udržet, a který můžeš na chvíli pustit..
.. a když pak bereš v úvahu celý kmen, a možnost spoluhráčů se rozvíjet(a zároveň mít zázemí) (což si myslím, že je hlavní úkol rady..) - tak jsou to pak hodně složitý šachy;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru