• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - I. NEDĚLE ..... Serverový čas: 13:00:00 26/

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2901

Guest
Také bych rád položil jednu takovou indiskrétně diskrétní otázečku, která přímo navazuje na hnedle první položený dotaz dnešním moderátorkou.
Takže Vážený pane Z.abikáku (použil jsem překlad do našeho jazyka, neboť ne všichni musí ovládat cizí řeč), Čím Vás tak zaujala hra v Divoké kmeny, čím Vás tak fascinovala tato hra, že jste ji na jistou dobu opustil jako aktivní hráč a přesedlal na jiný produkt?

Po svém prvním nástupu do světa on-line her jsem samozřejmě DK nehrál, hrál jsem konkurenční hru z prostředí 3 národů (znalci znají, nebudu ji citovat, viz pravidla fora).
Hrál jsem to, vztekl jsem se u toho, odreagovával jsem se u toho, a pak přišel ten zlom. K nám do naší resturace zavedli wifi (to neměli dělat). Přišel tam kamarád, a poprosil mě, abych mu půjčil notebook, že se potřebuje lognout na jednu hru, samozřejmě na DK...
Tak ok, půjčil jsem mu to, a sledoval o co v ní vlastně jde. Pak jsem to po příchodu domů nevydržel, a lognul se také, konkurenční hru jsem zcela opustil. Pak už to asi znáte, kmen Glimur, první války, můj postup v kmenu díky triu zakladatelů - Violator.dc, Slizak666 a Ol-barbar, byl jsem diplomatem, Vůdcem kmene, tvořitelem snad první aliance na S3 - Jižní Aliance, první boje s nepřátelskou Triadou, a čas letěl...
Pak tuším ke konci roku 2008 se na foru objevil článek o náboru do DK teamu, tak jsem to zkusil, uspěl, a stal se jeho součástí na dlouhou dobu 2 let (a pár drobných k tomu :D ).
Proč jsem vstoupil, a upsal duši InnoGames GmbH? Huh, hra jako taková mi už nic neříkala, co jsem mohl to jsem zkusil, a chtěl jsem poznat ten život i z druhé stránky, nehledě na to, že už jako hráči se mi otvíral nůž v kapse, když jsem narazil na mulťáky...

Od toho kavárny bývají......neberu tě jako hlavního chethuntra nebo moderátora :)

Když už jsi takový pozorovatel s8, co si o něm myslíš :).......

Svět podle mě dospěl do likvidační fáze, podle mého sledování jsem měl 1000 bodů, a byl 1900 v žebříčku. Vzhledem k tomu, že tu je zhruba 4000 účtů, to už o něčem vypovídá, ne? :)

písk písk písk, hanba !!!!!!!

Ne, je to moje volba, a jako svojí volbu se budu snažit vše podstatné řešit tak, abych svým závazkům dostál... ;)

já dostala rozkaz od pavlika se zde ukázat ,-)
takže mě to by toho zajímalo více, ale chci si ty otázky nechat na vkvéčka :rofl

tak nevím, mám se bát nebo se těšit :)

Boj se, doporučuji prášky na uklidnění... :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser23979

Guest
Ty nekladeš otázky !!!!! :)

Chtěl by si se někdy vrátit do DK týmu
 

DeletedUser

Guest
... a chtěl jsem poznat ten život i z druhé stránky, nehledě na to, že už jako hráči se mi otvíral nůž v kapse, když jsem narazil na mulťáky...

pokud si dobře pamatuji, myslím že to jsi byl ty,který mě tu psal zprávu jak jsi proti mě zaujatý :D nemyslim kvůli multáku, ale kvůli nesympatiím
 

DeletedUser2901

Guest
Ty nekladeš otázky !!!!! :)

Chtěl by si se někdy vrátit do DK týmu

NE, ta doba je už za mnou, mám jiný objekt svého zájmu...

pokud si dobře pamatuji, myslím že to jsi byl ty,který mě tu psal zprávu jak jsi proti mě zaujatý :D nemyslim kvůli multáku, ale kvůli nesympatiím

Jistě, občas to píšu všem, co si myslí, že jednám na popud jejich nepřátel, to nevíš? Je to dení chléb supportu, každý den to mají na talíři. Takže jsem to psal všude, a byl klid... :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser23979

Guest
Tak pro uvolněnou......joanina a papasese již položili jednu otázku a již nesmí vstupovat do diskuze :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru