• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - I. NEDĚLE ..... Serverový čas: 13:00:00 26/

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2901

Guest
Jistě, perfektně umím uvařit vodu v rychlovarné konvici, to mi jde... Nebo také umím bezvadně koupit jídlo v restauracích... :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
umíš hasit? ....................... samozřejmě žížeň (Starobrnem) :p
 

DeletedUser23979

Guest
i vtipný je :)

Zpátky na hosta :)

S3 je tvůj život...nepřemýšlel jsi, aby si převzal nějaký účet na tom světě..
 

DeletedUser2901

Guest
umíš hasit? ....................... samozřejmě žížeň (Starobrnem) :p

Jasný, ale Starobahno nechávám moravákům... :p
Jsem z Plzně, a 12 nemá chybu... :)

i vtipný je :)

Zpátky na hosta :)

S3 je tvůj život...nepřemýšlel jsi, aby si převzal nějaký účet na tom světě..

Udělal jsem to jednou, vlastně dvakrát. Podruhé pouze na chvilku.
V obojím případě to byla chyba, převzetý účet ti zajistí minimálně měsíc práce, než si zvykneš kde jsou vesnice, kde co je rozmístněno, atp. Takže už nikdy, S3 pro mě jako pro hráče už skončil...
Čest jeho památce.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2901

Guest
V dnešní době je to pro mě stereotyp, nástup úžasné verze 7.x, která toho víc zničí nežli inovuje, světy táhnoucí se roky, sbírání mrtvol a barbarek, vyhazování neaktivních hráčů, atp...
 

DeletedUser11059

Guest
Tímto bych dnešmí pořad UKONČIL ..... a během následujících pár minut sem hodím takový závěr, no takový výpis toho, co nám vlastně o sobě K.iller (Z.abiják) prozradil ... dělal jsem si pečlivé poznámky, čili snad jsem tohoto úchvatného profesionála a veterána z Vietnamu vystihl.
 

DeletedUser23979

Guest
Tak to jsem zvědavá, co jsi zjistil.......

Byl to začátek, tak snad trochu se povedl....ale malá účast.....ikdyž tu byli přihlášeni lidi ze sv 8
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru