• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - I. NEDĚLE ..... Serverový čas: 13:00:00 26/

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
co mi pavel říkal, tak položit můžu jednu otázku, ovšem vyjadřovat se můžu..
 

DeletedUser11059

Guest
Vyjadřování (jako následná reakce na odpověď) by měla být povolena, pokud to není otázka nad rámec. Pakliže na ně host (na ono vyjadřování) bude dál reagovat nebo ne a bude soustředit pouze na odpovědi na otázky bych již nechal v jeho kompetenci.
Vim, že jsem to předtim nenapsal, takže chyba u mě.
 

DeletedUser2901

Guest
Pak nastali jisté komplikace v mé práci, proto jsem postupně rušil všechny on-line hry, to nebylo díky výdrži či nevýdrži... ;)
 

DeletedUser

Guest
k.illere.. výmluvy výmluvy :D my v průběhu hry zvládli přestěhovat se, já změnit práci (v té první po mateřské jsem dělala i např dvacítky přes noc), smrt psa.. ještě nevim co.. prostě tě to omzelo a basta fidly :D
 

DeletedUser2901

Guest
Ne, díky tomu stavu jsem poté omezil i support, respektivě jsem z něj odešel, pak se vrátil, a pak zase odešel... ;)
 

DeletedUser11059

Guest
Jé, já bych měl ještě jednu doplňující otázku, kterou jistojistě jisťácky ještě nikdo nikdy nikdácky K.illerovi nepoložil. Můžu?
 

DeletedUser

Guest
já bych mu tu otázku zakázala :D určitě je to něco zákeřného :p
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru