• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - II. NEDĚLE/sobota/ ... 20:00

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Myslel jsem jinou politiku (ale co není, může být), přičemž pokud mám být upřímný, toho prezidenta jsem si vybral jen proto, že byl můj normálně používáný nick „Jonik“ zabrán.
 

DeletedUser

Guest
tak jdu na věc.. dumám na dvěma otázkami, ale můžu pouze jednu (chjo zas nemám protekci) :p

je nějaký hráč, který ti fakt leze krkem? klidně když se nebudeš stydět můžeš napsat i kdo :yes
 

DeletedUser23979

Guest
Vím, vím......jenom abysme do toho nezasahovali jak zasahujeme :)
 

DeletedUser

Guest
tak jdu na věc.. dumám na dvěma otázkami, ale můžu pouze jednu (chjo zas nemám protekci) :p

je nějaký hráč, který ti fakt leze krkem? klidně když se nebudeš stydět můžeš napsat i kdo :yes
Tak otázku jsi bohužel netrefila, nikdy jsem moc aktivním hráčem totiž nebyl a na někoho takového jsem v podstatě na DK přímo ve hře nenarazil. Ovšem pokud bychom se měli bavit o uživatelích na fóru, tak to už je jiná káva, to bych mohl jmenovat hodně jmen, každopádně jak jistě pochopíte, nemohu.)
 

DeletedUser11059

Guest
Mě zajímá, zda po ukončení moderingu našeho světa K.illerem jsi byl za trest přiřazen, nebo jsi s radostí po nás šáhnul .... a lituješ toho?
 

DeletedUser23979

Guest
A moje otázka.....

Je ti více bližší West nebo DK....jelikož jsi na Westu tak proč moderátor tady.....když si vezmu, tak moc nepřispíváš tady na S8(ikdyž bysme chtěli).....ale opravuješ jiné příspěvky...
 

DeletedUser

Guest
Tak ona to byla spíše náhoda. Když tehdejší Hlavní moderátor Kozmicz přiděloval novým moderátorům světy na hlídání, tak jsem náhodou dostal právě S8. Ale litovat toho? To ne, zdejší hráči patří k nejsdílnějším na fóru a K.iller Vás už pěkně vychoval (doufám, že nikoho neurazím). :)
 

DeletedUser11059

Guest
Už jsi psal, že jsi nikdy nebyl moc aktivní hráč ... nyní jsi na s21 a jen měsíc .... kde jsi hrál dřív a za jak silného a dobrého hráče jsi se považoval?

[SPOIL]my vychovali K.illera ... ze začátku byl jak pes a nesdílný .... ale časem :D[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
mě teda k.iller nevychoval :D to mě sem pavel nutí chodit :wacko
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru