• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - II. NEDĚLE/sobota/ ... 20:00

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser23979

Guest
Taky díky za účast .... kdyby zde bylo vícero lidí, bylo by to lepší, ale i tak jsme se zase o kus víc poznali.


Třeba příště.......chtělo by to možná oslovit McH, Alexe......at je tu někdo od KOF :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Kluci musí sami sem tam nahlédnout ... ale napíšu jim.
 

DeletedUser23979

Guest
Nu tak když o tpm budou vědět tak nahlédnou.....třeba i Monča....ale o ní jsem už dlouhou dobu neslyšela....ty musíš taky Janu sem dokopat :)
 

DeletedUser11059

Guest
Když Janče řeknu, tak se sem tam ukáže .... a jako ostatní, nemůžu je nutit. Proto se snažim alespoň nějaké věci dělat, aby se to tu oživilo.
Třeba jsem registroval, že se přihlašuje sem tam John Doe (z KOF), čili by také informace mohl v kmenu předat ... ale je možné, že sem ani nekouká a kouká jen do scriptů ?????
 

DeletedUser23979

Guest
Ono živo je tu dost...nějak nezahálíme...ale na S3 nemáme :)......KOF3 není pro mě KOF.....
 

DeletedUser2901

Guest
cs3 je tu taky podstatně déle a hlavně to tam hned od začátku táhl právě K.iller a jeho stoupenci.

edit:/

proto je ten veterán v zásluze

Těžký omyl... ;)
Moje příspěvky v čajovně S3 je 900 poscount, další moje příspěvky byli v topicu Glimur, JA vs Triada, to vše na S3, a zbytek byl v otázkách, okně cheathunterů atp...
Dále, S3 nejsou moji stoupenci, Tapeva, Makaro, HomePP, atp., to byli všichni lidé z nepřátelských kmenů, nešlo v žádném případě o nějaký K.iller fun club...

A jinak zdravím všechny z dovolené... :)
 

DeletedUser11059

Guest
K.ille, včera jsem se dozvěděl, že při výkladu TEXTU nemám brát v potaz slova psaná (chytat se napsaných slov). Neber proto přesně každé moje slovo jak jsem ho napsal.
Vysvětlim jak to má jasněji znít (ale to musí z toho přeci každý poznat :yes:D)
..........hned od začátku táhl právě K.iller
(to přeci jasně znamená, že jsi jeden z těch, co tam mnoho přispívali kdekoliv v tom světě)

..........a jeho stoupenci.
(to přeci jasně znamená všichni i nepřátelé, pouze stoupenci jako hráči světa)

..........proto je ten veterán v zásluze
(a z tohoto přeci jasně vyplývá, že i velkou míru na tom má zásluhu i účast v support teamu a módování)

Logický, ne?
:D
Ale vážně, tak něco jsem nevěděl (a nehledal) a jinak jasně že jsem nezahrnul všechny příspěvky z daných pozic (a pokud je někdo aktivní a dělá to vážne/není hned to samé jako dobře), tak těch komentářů nasbírá požehnaně, aniž by se snažil spamovat.

Jinak já zase zdravim na DOVOLENOU ... NEVIM, JAK SE TO ŘÍKÁ V iNDII, TAK TAKHLEE ....ALOHA:gamer:cool DOVOLENKÁŘI
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru