• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - III. NEDĚLE ..... alexistech vs Ivanita

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
10/07/11 .... NEDĚLE .... start vysílání v 16:00h
HOST ......... alexistech (zakldatel KOF)
TAZATEL .... Ivanita (zakladatel +GoG+)

vydržte do začátku vysílání ... pokud chcete do té doby jakkoliv reagovat - můžete tady: Křeslo pro Hosta

EDIT:/

na 90% nestihnu start vysílání, ale měl bych stihnou již nějaký průběh a konec .... proto Ivanita bude mít zároveň s úlohou tazatele pro tentokrát i úlohu produkce (míněno v koordinaci pořadu) ... dohlídne si na to, aby každý v prvních 60 min dal jen jednu a pak až další 2 otázky ... sám jich má bezpočet. Pak na závěr vytvořim opět poznatek o našem Alexovi.

Doplněk k pravidlům (aby již nevznikl šum a nedorozumění ohledně komentářů v tématu) - komentovat odpovědi je povoleno, ale jen tak, že celý pouze komentovaný příspěvek a ne otázka bude ve spoileru i s případnou citací, aby to nezahlušilo otázky a odpovědi ... kdo bude chtít si to přečte.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Přeji hezký den všem přítomným.
Dnešní host je opravdovou personou světa osm. Jde o zakladatele momentálně největšího a nejsilnějšího uskupení na tomto světě. Dlouholetého vůdce aliance KINGDOM OF FREEDOM. Pokud se někdo hůře orientuje v dění na tomto světě a má problém najít profil našeho dnešního hosta stačí, když vyhledá první místo v off ranku a je doma. Dámy a pánové dnešním hostem je osobnost Síně slávy světa 8 pan Alexitech přezdívaný ve své alianci „Mrazivý Smutek“.


A hned k první otázce. Proč mrazivý a proč smutek?
 

DeletedUser23979

Guest
Marku jak koukám tak Alex ani Pavel tu není...

všem jsem obeslala zprávou......pokud nebudou a aby se zachovalo dekorum tak jestli budeš souhlasit budu host já :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Právě mě napadlo, jestli nemá Alex v Dublinu o hodinu méně. Tak zkusíme hodinu počkat. Ne, že bych tě nechtěl vyzpovídat, ale připravil jsem Alexovi otázky na tělo a ty mi asi nepovíš jaké je v Irsku počasí.:D
 

DeletedUser11059

Guest
Zdravíčko, omluvil jsem se předem, že nestihnu start, a Alex nedorazil?

Alex byl ode mě upozorněn, že v 16h středoevropského ;-)
Ale pokud To Markovi nebude vadit (a má čas to protáhnout) tak klidně může přichystané otázky položit Majce.

A nebo může Marek vyzpovídat Janču??? :blush
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Když mi pomůžeš tak proč ne.

Teda myslím Majku. Přihlásila se první. ;)
 

DeletedUser11059

Guest
S Jančou nebo Majkou?

Janča říkala, že hmmm ... si čoudne a je připravena na Tvou smršť a dalších.

PROSÍM VŠECHNY ZA VELKOU OMLUVU ..... Já se sice omluvil, že to nestihnu, ale Alex omluvu včas nepodal, tudíž se musí najít nbáhrada v podobě HOSTA ..... proto jím pro tentokrát bude joannina a Ivanita se jí bude tázat + i my ostatní.
Start se tedy posouvá na 17:30 a bude vše ukončeno v 19:10

Ještě jednou se všem omlouvám za poruchu, která nebyla na Vašem přijímači, ale na našem vysílači.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Sorry Pavle ale teď nemůžu. Kluk právě zlomil klíč v zámku.:(
 

DeletedUser15934

Guest
Omlouvam se ,nestihnul jsem dorazit driv domu z mesta,dnes je tady zapas a otrasna premavka.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru