• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - III. NEDĚLE ..... alexistech vs Ivanita

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser15934

Guest
zdravím
jsem ráda že jsme vám dlouho vzdorovali.. vzdorovali bychom i déle, kdyby nás dost lidí neopustilo (at už že se báli, nebavilo je už válčit nebo z osobních důvodů)

tak co alexy? kdy nás konečně pošlete na kraj mapy? ten zbytek co zbyl.. lepší vy než tfoh..


No Joan musim rict ze jste naozaj vzdorovali hodne dlouho a mozna jeste dlouho budete.
Jak Vis jsme obmezeni poctem slechty takze zas tak rychle to nepujde.
Musim Vam vsem zlozit obrovskou poklonu za dosazene vysledky ,za vsechno co jste dokazali udelat s minimem hracu a samozrejme ze i statistiky mluvi za vse.
Nevim jestli by jsem mel tolik nervu a trpelivosti jako Vy kdyby jsem byl na Vasem miste.
Treba uznat ze jako Kmen jste drzeli pokope a fungovali na 100% ale to uz jsem zazil na S7 kde jsme se poznali.
 

DeletedUser

Guest
alexy.. stále nám dáváš poklony.. díky ,-) ale musim jí složit i tobě.. dokázal jsi (ty plus pár lidí od vás, ale napočátku jsi byl ty) udělat největší kmen tohoto světa, který věřim (doufám) že vyhrajete.. to nedokáže taky nikdo.. takže klobouk dolů pane :hi good job

p.s. a já šlechty mám dost ,-) že bych jí ještě využila? :D
 

DeletedUser

Guest
Ne že bych tě podezíral z nepozornosti, ale pro jistotu. Máš tu ještě dva dotazy na zodpovězení :

Ivanita napsal/a:
Alexi a jak vznikl tvůj nick Alexitech?

papasese napsal/a:
Ze začátku jsi byl nejen zakladatel, ale i vůdce KOF ... časem jsi vlastně zůstal jen v radě a vše přenechal na jiných (nejspíš čas), ale co myslíš, kdyby jsi byl "u moci" (vim, že se hlasuje všemi hlasy, ale i u nás je demokracie, nicméně někdo v nerozhodnosti musí umět říct krleš, aby bylo jasno), mohlo se nějaké dění světa odvíjet jinak? - a nemyslím problémy a rozpory mezi námi, to se hold stalo a je to už pasé.
 

DeletedUser15934

Guest
Tak už je to vyřešené.


Alexi a jak vznikl tvůj nick Alexitech?

Tak tohle je tak smesne az se bojim priznat.:D
Jako mlady kluk jsem hodne poslouchal TECHNO music.
Jako 15lety nebo mene jsem zloucil Alexe christiensena z U96 a IS TECHNO.
ALEX IS TECHNO
ALEX IS tech
alexistech
Pak jsem se vsude prihlasoval pod timto nickem a s priboudajicimi roky jsem ani nepostrehl jak stupidni spojeni to bylo.:D
 

DeletedUser

Guest
[Spoil]náhodou aspon originální :D nebo lepší jak papasese :D :D :D[/Spoil]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]Alexi nespi, a ne pravopis nekoukej, já na něj budu koukat při finálním ohodnocení :blush;)[/SPOIL]
EDIT:/
[SPOIL]Jsou tu i konečně Kajošek a emogen, tak kluci, zeptejte se Alexe na něco, na co jako zakladtele nemáte odvahu ... tady je vše povoleno[/SPOIL]
 

DeletedUser15934

Guest
Ze začátku jsi byl nejen zakladatel, ale i vůdce KOF ... časem jsi vlastně zůstal jen v radě a vše přenechal na jiných (nejspíš čas), ale co myslíš, kdyby jsi byl "u moci" (vim, že se hlasuje všemi hlasy, ale i u nás je demokracie, nicméně někdo v nerozhodnosti musí umět říct krleš, aby bylo jasno), mohlo se nějaké dění světa odvíjet jinak? - a nemyslím problémy a rozpory mezi námi, to se hold stalo a je to už pasé.

JINAK MAREK JE ZPĚT A MÁ OPĚT HLAVNÍ SLOVO A VŠE SE VRACÍ DO DANÝCH KOLEJÍ POŘADU.


Tak samozrejme zustal jsem ve Veleni a Muj hlas se stale pocita.
Hlavni duvod proc jsem se ale tak trochu distancoval od povinnosti byl rozhodne Cas.
Dalsi a dost vyznamny aspekt byl ten ze jsem nasel vhodne Lidi kteri se na tuto praci (a nebo jak to nazvat) Hodi vice nez Ja.
Jestli mohu jmenovat tak spomenu aspon MC HALUZAKA ktery je skvely Diplomat a nejenom to.Prisel si s nim do kontaktu takze vis o kom mluvim.
Kajosek,dalsi skvely Vudce ktery udelal hodne prace kdyz jsem tu treba ja Nebyl.
V KOF3 se najdou taky skveli hraci kteri jsou na vyssim stupni intelektu jako ja :D
Kmen jsem zakladal spolecne s KMARTINEm ktery pristoupil do kmene jako prvni.Bohuzel ted ma mensi krizy(stejne jako ja) ale snad se to po lete zmeni.
Takze odpoved je ze nemyslim ze by se neco zmenilo protoze Tady stale jsem.a dohlidam na chod kmene i cele aliance,cim nechci tvrdit ze Ji velim :)
Mame svou radu ktera o Vsem rozhoduje.
 

DeletedUser

Guest
Jak psal Pavel výše. Byl jsi dlouholetým vůdcem KOF, ale je tomu již poměrně dávno co jsi předal vedení jiným. Dokonce jsi se nějakou dobu nacházel v KOF2. Můžeš nám prozradit co se stalo? Převrat, nedostatek času, nebo jsi na tuto funkci prostě našel vhodnější kandidáty?

Ups nevšiml jsem si, že už jsi odpověděl v Pavlově dotazu. :( Chtěl jsem ti drze dopřát víc času na odpověď a tak jsem fláknul otázku a pak si teprve přečetl odpověď na tu výše. Omlouvám se za zbrklost.

Tak dál. Jste momentálně nejsilnější uskupení tohoto světa, ale upřímně takových tu už bylo vícero (aliance světa 8, Royal Alliance). Jak to vidíš ty? Je to jen další přechodná fáze, a nebo už je to na trvalo a dotáhnete to tak až do finále?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]Připomínám, že nyní nastal další čas 40ti minut, který slouží k tomu, aby všichni měli nárok na další 2 otázky ... krom marka, tem může chrlit o 100 6, ale Alex nám to nějak brzdí - z čeho ho budou popisovat?[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru