• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - III. NEDĚLE ..... alexistech vs Ivanita

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
Koukám, že Alex dorazil ... jsi tu Alexi?

A Alexi, jsi připraven?

Sorry Pavle ale teď nemůžu. Kluk právě zlomil klíč v zámku.:(
Pokud Alex bude připraven, uděláme výjimku .... v tento nečekaně zvratový pořad budou pravidla upravena a všichni budou pokládat tolik otázek, kolik budou chtít ... jen trochu s rozvahou, aby měl Alex čas na odpovědi.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Tak začínáma ještě připomínám - nyní po čas 100 minut má každý nárok na tolik otázek, kolik zvládne - a uvidíme na co vše Alex zvládne odpovědět.

Nejprve Tě Alexi u nás vítám - jak už psal Marek (Ivanita), jsi už jednou z osobností našeho světa (vévodíš v OFFranku, založil jsi kmen, který vede jednu ze dvou nejúspěšnějších aliancí) ... ale chci se zeptat, nelitoval jsi někdy alespoň trošku, že se nestalo to, co bylo při startu s8 řečeno, že TaRa a KOF se sjednotí?
 

DeletedUser15934

Guest
Taky chci vsechny zucastnene pozdravit a vopred se omlouvam za diakritiku.
Mohu reagovat na prvni i druhou otazku Ivanity a Zaroven mu chci podekovat za to ze Mne tak hezky uvedl.

Takze proc Mrazivy Smutek ?

Jestli nekdo z Vas hral,hraje a nebo mu je nejakym zpusobem znama Hra Warcraft3 bude jiste vedet o cem je rec.
Byl to slavny Mec ktery pomohl hlavnimu hrdinovi prolomit presilu nepritele a tim nachylit misky Vah na jeho stranu.
Warcraft3 byla posledni hra kterou jsem hral az do doby kdy jsem se dostal k ONline hram(konkretne:Divokym kmenum ktere mne uchvatili).


K druhe otazce.
Jake je tady pocasi ?
Prijemne,velice prijemne.
Sice tady hodne prsi ale ted je tady v Dublinu hezky.
Protoze nesnasim horka ktere jsou jak v Cechach tak i na Slovensku tak jsem velice rad za takove pocasi ktere tady je.
 

DeletedUser11059

Guest
Tak začínáma ještě připomínám - nyní po čas 100 minut má každý nárok na tolik otázek, kolik zvládne - a uvidíme na co vše Alex zvládne odpovědět.

Nejprve Tě Alexi u nás vítám - jak už psal Marek (Ivanita), jsi už jednou z osobností našeho světa (vévodíš v OFFranku, založil jsi kmen, který vede jednu ze dvou nejúspěšnějších aliancí) ... ale chci se zeptat, nelitoval jsi někdy alespoň trošku, že se nestalo to, co bylo při startu s8 řečeno, že TaRa a KOF se sjednotí?

Máš tu další dotaz ;)
 

DeletedUser33450

Guest
křeslo pro hosta

Přeji hezký den.:)
Zdravím a vítám oba zůčastněné,taktéž i našeho papasese,který to vymyslel.
Alexisi,název tvého kmene v překladu znamená Ten mrazivý smutek?Protože může být i pádný a smrtící?
Nebo něco jiného? :hi
 

DeletedUser15934

Guest
Tak začínáma ještě připomínám - nyní po čas 100 minut má každý nárok na tolik otázek, kolik zvládne - a uvidíme na co vše Alex zvládne odpovědět.

Nejprve Tě Alexi u nás vítám - jak už psal Marek (Ivanita), jsi už jednou z osobností našeho světa (vévodíš v OFFranku, založil jsi kmen, který vede jednu ze dvou nejúspěšnějších aliancí) ... ale chci se zeptat, nelitoval jsi někdy alespoň trošku, že se nestalo to, co bylo při startu s8 řečeno, že TaRa a KOF se sjednotí?

Rozhodne !

Celou dobu jsem v to veril.
Dokonce jsem nase Veleni informoval o tom ze k takovemu kroku jsem odhodlan a budu lobovat za prijeti kmenu TARA do spolecne ALIANCE ,spojeni kmenu a nebo podobneho projektu.
TARA si Vedla skvele a drzela si svuj standart a vysokou kvalitu.
Pak ale nastali problemy o kterych nemam problem mluvit ale to by jsme prosvihli cas ktery tady mame urceny.

Přeji hezký den.:)
Zdravím a vítám oba zůčastněné,taktéž i našeho papasese,který to vymyslel.
Alexisi,název tvého kmene v překladu znamená Ten mrazivý smutek?Protože může být i pádný a smrtící?
Nebo něco jiného? :hi

Taky Te zdravim.

Samozrejme nazev kmenu neznamena Mrazivy Smutek.
Nazev Kmenu KOF cili KINGDOM OF FREEDOM znamena neco jako KRALOVSTVI SVOBODY.
Jen s odstupem casu jsem prisel na to ze spravne by melo byt asi KINGDOM FOR FREEDOM.
Nazev Mrazivy Smutek jsem objasnil o prispevek vyse.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
zdravím
jsem ráda že jsme vám dlouho vzdorovali.. vzdorovali bychom i déle, kdyby nás dost lidí neopustilo (at už že se báli, nebavilo je už válčit nebo z osobních důvodů)

tak co alexy? kdy nás konečně pošlete na kraj mapy? ten zbytek co zbyl.. lepší vy než tfoh..
 

DeletedUser

Guest
Tak už je to vyřešené.


Alexi a jak vznikl tvůj nick Alexitech?
 

DeletedUser11059

Guest
Ze začátku jsi byl nejen zakladatel, ale i vůdce KOF ... časem jsi vlastně zůstal jen v radě a vše přenechal na jiných (nejspíš čas), ale co myslíš, kdyby jsi byl "u moci" (vim, že se hlasuje všemi hlasy, ale i u nás je demokracie, nicméně někdo v nerozhodnosti musí umět říct krleš, aby bylo jasno), mohlo se nějaké dění světa odvíjet jinak? - a nemyslím problémy a rozpory mezi námi, to se hold stalo a je to už pasé.

JINAK MAREK JE ZPĚT A MÁ OPĚT HLAVNÍ SLOVO A VŠE SE VRACÍ DO DANÝCH KOLEJÍ POŘADU.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru