• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - III. NEDĚLE ..... alexistech vs Ivanita

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
Stýská se Vám tam někdy po domovině? ... po takových těch klasických ČeskoSlovenských věcech, pravém CZpivu, českých hláškách a tak a rodině počítám že jisto jistě.
 

DeletedUser15934

Guest
Pani a Damy budu se muset rozloucit.Dcerka Vola.
Bylo mi potesenim s Vami tu stravit par minut.
Snad to nebylo naposled a sejdeme se tady o5 nekdy.
Dekuji a mejte se vsichni Hezky.
 

DeletedUser11059

Guest
Taky Ti děkuji Alexi za Tvou přítomnost, a že jsi přijal pozvání a usedl do našeho Křesla pro Hosta a za nějaký moment ve vedlejším topíku (tento topík) bude takový souhrn poznatků, který jsme o Tobě získali.

Užij si to s malou.
 

DeletedUser

Guest
Já ti mockrát děkuji za spolupráci a upřímné odpovědi. Nevím jak pro ostatní, ale pro mě to bylo jedno z nejlepších křesel pro hosta a to nejen pro to že jsem se mohl po libosti ptát. Ještě jednou díky a přeji mnoho úspěchů ve hře, ale i osobním životě. Ať vám malá dělá jen radost a do Československé hospody v Dublinu konečně dotáhnou pořádné pivo, aby ti ke štěstí nic nechybělo.:hi
 

DeletedUser

Guest
taky to pro mě bylo nejlepší křeslo.. u tebe bylo cítit že odpovídáš rád a zbytečně to neprotahuješ (no i když zpočátku jsi byl taky trošku brzda) ,-) ale přístup byl znát prostě lepší
tak malou do hajan a šup na kmeny..
 

DeletedUser11059

Guest
Jinak Alex ještě určí svého nástupce v dalším křesle a Marek svého nástupce v příštím pořadu jako tazatele.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru