• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - III. NEDĚLE ..... alexistech vs Ivanita

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser15934

Guest
[SPOIL]
a není tohle vaše děvčica? ... když je vlastně Innodítě?
19138620657792268963311.jpg
[/SPOIL]
Podoba se velice.
Taky chci takove triko :)

tak mám otázku
a tvoje žena stále hraje kmeny? jaký měla či stále má nick? :pa byla tvůj nepřítel, nebo spojenec nebo ..
Hrali jsme spolu na jinem svete na Slovenskem servru.
Ted uz nehraje,stara se o Dve Deti.
O Jessicu a o Mne. :D

Jsi ze Slovenska, hraješ na českém serveru a bydlíš v Irsku. Komu fandíš při mezinárodních sportovních utkáních?

Slovensku,pak nasim bratrum Cechum a pak Anglii.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]to znám.. taky se starám o dvě děti.. papaseseho a tomáše :D :D :D[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Představ si, že sedíš v Dublinu v Hospodě a sleduješ finále mistrovství Evropy ve fotbale Slovensko-Irsko. Jak říkám představ si. ;) Minutu před koncem řádné hrací doby dá Slovensko gól na 1-0. Zařveš si od plic gól, nebo se budeš jen tak vnitřně radovat a navenek nedáš nic znát, aby tě náhodou nějaký vysloužilý bojovník IRA nepoplácal přátelsky po zádech?
 

DeletedUser11059

Guest
Všiml jsi si Alexi, že během této chvilky jsi se na fóru z
novr.png
stal už
uivatel.png
.... nechceš tu zakotvit s námi a stát mi pak po boku jako
zku.png
.... ?
 

DeletedUser15934

Guest
Představ si, že sedíš v Dublinu v Hospodě a sleduješ finále mistrovství Evropy ve fotbale Slovensko-Irsko. Jak říkám představ si. ;) Minutu před koncem řádné hrací doby dá Slovensko gól na 1-0. Zařveš si od plic gól, nebo se budeš jen tak vnitřně radovat a navenek nedáš nic znát, aby tě náhodou nějaký vysloužilý bojovník IRA nepoplácal přátelsky po zádech?


Rozhodne by jsem vykriknul z plnych plic a nemel by jsem strach z zadneho prislusnika nejake Sekty.
Proc ?
Protoze mame v Dublinu Ceskoslovenskou Krcmu ,kde se na Mistrovstvi bud v hokeji a nebo Futbale , potkavame.
Mame tady temer Vsechno.

Všiml jsi si Alexi, že během této chvilky jsi se na fóru z
novr.png
stal už
uivatel.png
.... nechceš tu zakotvit s námi a stát mi pak po boku jako
zku.png
.... ?

Premyslim to hned po tom jak se naucim pouzivat Diakritiku. :hi

Kolik prispevku je treba k Pokrocily uzivatel jak ma Ivanita ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
A copak vám tam točí za pivo v Československý hospůdce?
Hlavně neříkej heineken[/SPOIL]

[spoil]každý z přítomných ještě jednu další otázku a nebudeme to dál protahovat ... Ve wimbledonu se již vyjasnilo a začíná se upravovat trávník.[/spoil]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To byla dost vyhýbavá odpověď na to, že to tolik lidí zajímá. Nemůžeš to rozvést a upřesnit?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru