• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - III. NEDĚLE ..... alexistech vs Ivanita

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Už jsi Irsku viděl elfy? Nemyslím ty tolkienovské, ale ty irské, mrňavé, zelené se čtyřlístkem za kloboukem co mají ten hrnec zlata na konci duhy.
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
Jo a Kmeny mi krome toho dopomohli k Seznameni se s moji pritelkyni.Tazke vdaka kmenum mam vlastne i Potomka. :D
a není tohle vaše děvčica? ... když je vlastně Innodítě?
19138620657792268963311.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser33450

Guest
Dík za odpověd a odpověz prosím i Ivanitovi,protože je to fajn hráč.
A papasese tobě dík za trefnou odpověd,:rofl,byla super vtipná.:mocking:blush:yes
Co holčička?Chodí už na základku nebo máš dětí víc?Vím,že změna musí být náročná hlavně pro děti.A ty jsou naším dědictvím ,starostí i zázrakem. Vid?:shock i tak:yeah
 

DeletedUser15934

Guest
Už jsi Irsku viděl elfy? Nemyslím ty tolkienovské, ale ty irské, mrňavé, zelené se čtyřlístkem za kloboukem co mají ten hrnec zlata na konci duhy.

Jo na ST.patrick's Day
To je nejvetsi Svatek IRU a maji tady velkolepy Pochod pres Dublin.
Pak jeste parkrat jsem je videl u pritele na Oslave kdyz jsem prehnal davku jedneho nejmenovaneho Stimulantu.:D
 

DeletedUser

Guest
tak mám otázku
a tvoje žena stále hraje kmeny? jaký měla či stále má nick? :pa byla tvůj nepřítel, nebo spojenec nebo ..
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Jo na ST.patrick's Day
To je nejvetsi Svatek IRU a maji tady velkolepy Pochod pres Dublin.
Pak jeste parkrat jsem je videl u pritele na Oslave kdyz jsem prehnal davku jedneho nejmenovaneho Stimulantu.:D
Jenže s s těma stimulantama v krvi se jim nedá čornout ten hrnec.:pardon[/SPOIL]
 

DeletedUser15934

Guest
Dík za odpověd a odpověz prosím i Ivanitovi,protože je to fajn hráč.
A papasese tobě dík za trefnou odpověd,:rofl,byla super vtipná.:mocking:blush:yes
Co holčička?Chodí už na základku nebo máš dětí víc?Vím,že změna musí být náročná hlavně pro děti.A ty jsou naším dědictvím ,starostí i zázrakem. Vid?:shock i tak:yeah

Samozrejme snazim se odpovedet na Vse.

Holcicka ma teprve 7 mesicu takze jeste nam teprve roste pod ocima ale uz se stihla naucit MA-MA a TA-TA a Ted se ji tlaci prvni zoubek.
Rozhodne je to poteseni.
 

DeletedUser

Guest
Jsi ze Slovenska, hraješ na českém serveru a bydlíš v Irsku. Komu fandíš při mezinárodních sportovních utkáních?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru