• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - IX. NEDĚLE ..... Indigra vs Lord Dark Knighter

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3

Guest
mirosaurus Tak nevim jestli ještě můžu, ale taky bych se rád zeptal, jezdíš někdy do německa kvůli DK? Popř. jak často? Vídáš se lidmi jako např. majitel Inno?
Ano, byla jsem v Hamburku, někde tu myslím jsou fotky.

papasese
Indy, lesíček, louky ... to zavání kolem a častým výšlapem na pohoří a kopce .... věnuješ se tomu všemu a vedeš osazenstvo domácnosti k této bohulibé činost? ... Být fit, zdráv?

Ano, cyklistů a turistů je to hodně :)
Mě na kole neuvidíš, maximálně na houbách.
Domácnost no, to jen tak z donucení. Rozbila se mi myčka a mám s toho smrt :D
Sportu se věnuji intenzivně, aktivně ho pozoruji z bezpečné vzdálenosti :)


Co vlastně tedy dělám? No, baví mě spíš takové řemeslnické práce a zahrada, cestování, přátelé, zvířátka, motorky a šílenosti :)
Momentálně si renovuji pracovní stůj za dohledu restaurátora, občas házím dlátem ale jinak mi to jde od ruky.


Všem děkuji za pozvání, děkuji za milé otázky, moc jsem se těšila i když jsem nevěděla na co, těšila jsem se i tak.
Bylo mi s vámi fajn, doufám že jsem na nikoho nezapomněla ... jestli někdo čekáte na ticket tak se omlouvám ... jdu na to :)
Mějte se všichni krásně, hezký večer a super start do nového týdne a těm mladším dobrý start do nového roku a prosím neseďte pořád u vesniček a udělejte si taky čas a prostor pro úkoly nebo utíkejte na čerstvý vzduch. :yes

ps: Lord Dark Knightere byl si úžasný, děkuji za příjemný večer. Jestli jsem psala trošičku ostře, tak nic ve zlém :blush
Jsou lidi za které strčím ruku do ohně a pak jsem trošku lev.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
chcel by som sa nakoniec spýtat .

Ako hodnotíte chovanie hráčov hre
 

DeletedUser11059

Guest
LIDI, UŽ JE KONEC ... opravdu Vám všem děkuji za účast, ale už jsme dnešní křeslo natáhli z původních 120 na 180 minut. Indigra má také doma povinosti a ještě musí udělat nějakou ticket práci.

Přijďte příště. Budete mít jako Hosta MonishkuH
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru