• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - IX. NEDĚLE ..... Indigra vs Lord Dark Knighter

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ještě jenom doplním otázku kolem IK-Borise...
Jednalo se vlastně o zářez, kdy zástupce admina (Sonik), řekl že k dosažení vítězství stačí 300 mil. bodů a pak bude spuštěn time end, načež dali dohromady kmen a bylo jim s omluvou řečeno, že potřebují k výhře 80%.
A tak se vedla hodně vášnivá diskuze. Nakonec jsou zapsáni všichni tehdejší hráči na fóru v síni slávy, ale IK-Boris skončil a s ním nejspíš skončila naděje na dohrání světa v nebiblických časových rozměrech :D.
A tehdy právě hlásal, jak firmu zažaluje. Takže jsem čekal že o tom budeš něco vědět, jelikož se to týká právě chyby někoho ke komu máš asi hodně blízko...

Dodnes v kavárně sv. 16 jsou příspěvky na toto téma.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
[SPOIL]
Chtěla bych poděkovat za návštěvu tak vzácného hosta, jakým Indigra je.
Choď mezi nás častěji ;)
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Také bych moc rád poděkaval a bych bych velmi rád, kdyby se někdy zopakovala tato možnost, vyzpovídat Tě. :yes
Jinak ještě jednou bych Ti rád popřál moc štěstí a silnou vůli v tom Tvém "zápase" s kuřením. Snad Ti to vyjde. A hlavně přeji hodně úspěchů a mnoho let v adminském křesle jak zde na DK, tak na TW. ;)
Ještě jednou moc díky ;):hi[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3

Guest
Lord Dark Knighter
Byznys nebo hra?

Obojí.

Kolik lidí z CZ DK dostává výplatu?

2

Co říkáš na konec Johndereho? Neulevilo se ti na jednu stranu spíš?

Je to jen a jen jeho rozhodnutí. Úleva? Nemám z jeho odchodu žádné emoce. Není reálný život důležitější?
Zde je to o tom, že to má člověka bavit. Johndere tu prudil, protože ho to bavilo, jinak by to nedělal, nebo se pletu?
Jestli znáte nějaký trik jak donutit všechny hráče, aby zpívali ódy na to jak to tu je dokonalé, tak sem s ním. to by tu bylo něco zcela nového, ani nevím jestli by mě to potom bavilo :).

Jak hodnotíš práci tvého zástupce, který již několikrát chyboval (konec světa 16 nebo naposled při slevě balíčku na s10)? Přemýšlela jsi někdy, že by čelil zodpovědnosti za své chyby? Což je ostatně často argument hráčů, že jejich omluvy nic neznamenají, ale omluva supportu (a jiných barevných) je mnohdy vše co se hráčům dostane.

Soník je charakter, kterého na ulici nenajdete, platila bych za nej zlatem.
Vidíte jen jeho chyby, protože jen ty máte možnost vidět. Dokážete reálně posoudit, co vše již pro DK za ty roky udělal pozitivního?
Vítku na jeho osobu neberu. Soníka znám osobně a je to člověk, nikoliv robot. Pokud udělá chybu, postaví se jí čelem a nevymlouvá se na nevím co. Navíc pokud Soník udělá chybu, je to jen pro to, že jsem něco přehlédla já.

Support není dokonalý, Soník není dokonalý, já nejsem dokonalá. Nedělá právě toto z nás lidi?
Vždy se k chybě postavíme čelem. Schytáváme to a stavíme se vám i když dojde k technické chybě.
Schytáváme to vlastně i když je vše v pořádku.

Že omluva nestačí? Co pak tedy? Bude vám stačit, pokud dojde k chybě že vám někoho předhodím jako viníka lvům a roztrhejme ho?

Asi to vidíte tak, že se omluvíme a tím to pro nás hasne. Není tomu tak. Pokud se něco stane, ať je to naší chybou či někoho jiného, nebo technická závada, sedíme tu kolikrát do noci, někdy do rána a snažíme se problém řešit. víc nemohu nabídnout.



sultan-grep
zabanovaný kolega Mauricius se ptá zda se dočká odblokování...

ač nerad, musím se připomenout..


Proč se neozval? Kontakt na mě má.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
[SPOIL]Myslím, že právě tím zapsáním a omluvou došlo k dohodě, že žaloba nebude.[/SPOIL]
 

DeletedUser3

Guest
Ještě jenom doplním otázku kolem IK-Borise...
Jednalo se vlastně o zářez, kdy zástupce admina (Sonik), řekl že k dosažení vítězství stačí 300 mil. bodů a pak bude spuštěn time end, načež dali dohromady kmen a bylo jim s omluvou řečeno, že potřebují k výhře 80%.
A tak se vedla hodně vášnivá diskuze. Nakonec jsou zapsáni všichni tehdejší hráči na fóru v síni slávy, ale IK-Boris skončil a s ním nejspíš skončila naděje na dohrání světa v nebiblických časových rozměrech :D.
A tehdy právě hlásal, jak firmu zažaluje. Takže jsem čekal že o tom budeš něco vědět, jelikož se to týká právě chyby někoho ke komu máš asi hodně blízko...

Dodnes v kavárně sv. 16 jsou příspěvky na toto téma.

Tak to pak vím, myslela jsem že je to zase nějaká novinka :)
Pravděpodobně nikoho nežaloval, o tom bych věděla. ;)
Doplnění: Ano o dohodu šlo, ale nikoliv směrem žalování, nikdy nepřistupujeme na vydírání. Pokud by chtěl přistoupit k žalobě, mohl to udělat. Dohoda žalobu neobsahovala.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
V tuto chvíli bych rád poděkoval všem zúčastněným ... Indigře, Lordovi a další a přeji dobrou noc. Pro dnešní den pořad končíme a během snad zítřka bude zveřejněn sumář.

Ještě jednou všem děkuji a přeji dobrou noc.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
[SPOIL]OK, napsal jsem to trochu telegraficky.[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Jenom ještě budu reagovat na tvoje odpovědi na mé otázky...

Obojí? Řekl bych že tvá odpověď znamená něco ve smyslu, že záleží na úhlu pohledu...
Byznys je to pro INNO, hra pro hráče...Ale mě šlo spíš o pohled INNO právě, co převažuje.


Takže ty a Sonik, je ta výplata srovnatelná? Je tomu podobně i v jiných zemích (plat pro 2 lidi)?


S odpovědí na Johna můžu jenom souhlasit...Máš pravdu.


K Sonikovi, snažil jsem se pokládat otázky tak, aby byli zajímavé. Nevyplívá z nich můj názor na věc, už vůbec né na lidi, které ani neznám.
 

DeletedUser

Guest
Tak já bych chtěl taky ještě poděkovat Indigře za odpovědi a papasesemu za svěřenou důvěru, doufám že jsem nezklamal :D.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru