• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - IX. NEDĚLE ..... Indigra vs Lord Dark Knighter

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3

Guest
zeli999
Ještě jeden dotaz. Nemyslíš, že Ti někdy chyb věnovat se synovi a nebo jít ven? Když hodně času trávíš u počítače?

Se synem trávím hodně času, jen tím že mě nevidí odjíždět na 8 hodin do práce, má pocit že vlastně nepracuji, když jsem stále doma.
Ven chodím často a ráda. Bydlím v chráněné krajinné oblasti, sice kamarádi mi říkají že bydlím v opičích horách, ale byla to moje volba přírody a klidu. Navíc není lepší odreagování, než štípání dříví.

Drejk

Jinak zajímalo by mě, koho by sis představovala jako tvého ideálního nástupce (ač nemáš v plánu v brzké době končit), a jaká by byla v případě tvého odstupu možnost dostat se do adminského křesla (né že bych si přál, tvůj konec - jsem s tebou jakožto administrátorkou naprosto spokojen ) - vybírá se to ze zaslanách přihlášek, jako v př. tvého přijetí, nebo tento post dostane automaticky zástupce administrátora (v našem případě tedy Sonik)?

Rozhodně Soník. Je to skvělý člověk, spolehlivý a za to že to tu funguje, má obrovský podíl. Momentálně pro mě nepostradatelný človíček.

papasese
Mě by ještě zajímala jedna věc. Jsi v pozici naší adminy. Nechybí Ti někdy se víc věnovat nám na pokecu, v kavárně a tak, protože jsi pro většinu hráčů nedostupné zboží? Admina je práce, ale DK je zábava.
A podotázka, máš čas to dnes třeba o 30 min protáhnout?

Komunikaci si kompenzuji na srazech hráčů. Bývá to úžasné a již jsem poznala nespočetně skvělých lidiček.
Ano, ráda si popovídám, ale to zase kompenzuji v ticketsystému. Někdy se povede že se komunikace zvrzne z problému na počasí.

můžeme protáhnout.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
[SPOIL]
Já UŽ nejsem rebel :sorry
Moureček tu není a Džondýrek se nevrátí....
Dal si špatné příklady.
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]LK: Nemyslim si, i když je to třeba historie, tak to jsou nejznámější případy...[/SPOIL]
 

DeletedUser3

Guest
n3xt1
Zdravim,
chtěl bych se zeptat, jak hodnotíš Kmenový magazín. Je lepší než Paladin?

Není lepší ale ani horší, je jiný a líbí se mi.

GulliverCZ
Zdravím,
chtěl bych znát tvůj pohled na budoucnost speedů, stačí jen jednoduchý nástin.

Vidím to dobře, pod vedením He.ra dostal speed nový čerství vítr. Plánuje se nejen klasické speedy jak známe, ale také internationální liga a dále chystané souboje kmenů, po konkrétních světech.

Lord Dark Knighter
Ještě jedna moje celkem ožehavá otázka zůstává...
Co říkáš na spor ohledně světa 16, IK-Boris chtěl dokonce firmu zažalovat, jak se celá věc zatím má?

Nick IK-Boris je povědomý, nicméně mi není znám fakt a důvod, proč chce firmu zažalovat.
Ať ho k tomu vede cokoliv, má na to samozřejmě právo.
-sathan?
Co si myslíš o světu PROJEKT a jak je hodnotíš ? Myslíš si, že by tento svět mohl být zadarmo ?

Svět "Projekt" bude dle mého zpestřením pro ty, co nechtějí trávit na jenom světě několik let. V tomto měsíci se začne opět testovat, toho se ujme Skrty. Počítám že v říjnu bych mohla zažádat o server. Svět bude definitivně s Pú, jinak by jsme nedostali server k dispozici.

Lord Dark Knighter
Kolik h práce strávíš řešením problémů a komunikací s "Německem", jak jsi řešila rebelii která se tu objevuje (teď myšleno u známých lidí např. z fóra – Mauricius, Johndere, Lotosový Kvítek)?

Phu, to je různé, ale spíš málo. Vždy napíšu co potřebuji do emailu a čekám kdy dostanu odpověď. Můj nadřízený má na starosti téměř 30 zemí, nemůžu vše chtít hned. S technikou je to totéž, jen když je závažná chyba, komunikuji po Skype, aby vše šlo rychleji.

Rebely jako Kvítek, Mourek či Jonhdere, nepovažuji za rebely. Možná občas zlobí, ale každý je nějaký, nebylo potřeba je řešit z vedením, přece si jako administrátor nebudu stěžovat, že mi tu na fórum občas někdo zlobí?
Jsou ale jiní borci, o kterých ani nevíte že se řeší. Většinou se kují pikle v konkrétních kmenech, trochu jinak se to pak zase podává v ticketech atd.. Pokud jsme osočováni z podvodu, tak to z vedením řeším.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Položím ještě poslední otázky a nechám Indigru odpovědět podle libosti. Ale čas se mi krátí. (Připomínám že 2 otázky už položené mám)

[FONT=&quot]Byznys nebo hra?

[/FONT]
[FONT=&quot]Kolik lidí z CZ DK dostává výplatu?

[/FONT]
[FONT=&quot]Co říkáš na konec Johndereho? Neulevilo se ti na jednu stranu spíš?[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
Jak hodnotíš práci tvého zástupce, který již několikrát chyboval (konec světa 16 nebo naposled při slevě balíčku na s10)? Přemýšlela jsi někdy, že by čelil zodpovědnosti za své chyby? Což je ostatně často argument hráčů, že jejich omluvy nic neznamenají, ale omluva supportu (a jiných barevných) je mnohdy vše co se hráčům dostane.


[FONT=&quot][/FONT]
 

DeletedUser

Guest
Jestli mohu tak bych na závěr rád položil ještě jednu otázečku. :)
Jakým směrem by sis představovala vývoj DK? Myslíš si, že hra už bude jen více a více pustnout po hráčské straně, nebo si myslíš, že nastane nějaký veliký zlom a česká hráčská základna se začně opět dlouhodobě rozšiřovat až třeba opět na nějakách 180k hráčů? :)
 

DeletedUser19739

Guest
Tak nevim jestli ještě můžu, ale taky bych se rád zeptal, jezdíš někdy do německa kvůli DK? Popř. jak často? Vídáš se lidmi jako např. majitel Inno?
 

DeletedUser11059

Guest
Indy, lesíček, louky ... to zavání kolem a častým výšlapem na pohoří a kopce .... věnuješ se tomu všemu a vedeš osazenstvo domácnosti k této bohulibé činost? ... Být fit, zdráv?
 

DeletedUser11059

Guest
Nyní bych poprosil, aby již nebyly pokládány další otázky. Necháme indigru odpovědět a pak bychom dnešní pořad ukončili.
Děkuji.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru