• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - IX. NEDĚLE ..... Indigra vs Lord Dark Knighter

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
[SPOIL]i na takové otázky dojde, pokud mě nikdo nepředběhne ;)[/SPOIL]
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
ALOHA ALL :eek:)

Tak já tedy také přidám.
Přeji hezký teplý podvečer...

Jsi administrátorku více her a proto můj dotaz zní:

WEST - Kmeny.
Kterou hru máš raději ty osobně ?
 

DeletedUser

Guest
[FONT=&quot]Jaké to má žena která se pohybuje takhle vysoko zrovna v herní branži? Musíš často zasahovat do hry, práce moderátorů, supportu…?[/FONT]
 

DeletedUser3

Guest
To Lotos: Nesmím dělat rozdíly.
Ale přizná se bez mučení, hry mám na stupni oblíbenosti dle toho jaký je tam tým. Ve hře takové rozdíl nedělám vůbec žádný, beru to tak že je to moje pracovní pole, hrají si jiní.
Divoké Kmeny byl můj první projekt, je tu řádově starší obsazení v týmu. Já ty lidičky miluji. Už jen proto, že je většinu znám osobně a když si vezmu takového Sadloše nebo Soníka, obdivuji jejich nadšení po 4 letech v týmu. Většina jich pro hru a hráče dělají maximum, věnují neuvěřitelný čas svého života.
The West, tam byl problém v týmu hned od startu hry. Nevraživost mezi lidmi v týmu byla neuvěřitelná. Neměla jsem tu hru z počátku ráda, protože tam fungoval tým ale nikoliv kolektiv. Dnes je tomu úplně jinak. Povedlo se mi najít spoustu super lidiček, které ta práce baví a úžasně si rozumíme.
 

DeletedUser11059

Guest
V tuto chvíli nastala již další 1/2 pořadu a tím máme všichni nárok na další dvě otázky.

Indy, jak by ses charakterizovala jako hráčka a jako nadřízená a jako podřízená? Všechno znáš, sama jsi psalal, že jsi nejprve hrála a jako nadřízená jsi nyní i podřízená. A s tím ještě souvisí jedna věc ... jak moc Tě ubíjí a irituje někdy natvrdlost těch podřízených, nadřízených a hráčů?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak tentokrát bych měl takový dotaz zároveň osobní a zároveň profesní.
Jak jsi psala, rodinu máš velkou (manžel, syn, domácí mazlíčci) - co na to říkají, že jsi administrátorkou DK? Určitě to musí žrát spousty času. A co Ti za tuto "oběť" dáva inno? Normální plat nebo jen PB + nějaké reklamní předměty? :)
 

DeletedUser3

Guest
To Lord: Jednou mi polská adminka vyprávěla, jaký obrovský problém měla s tím že ji jako ženu moc nebrali a stálo jí hodně sil se prosadit.
Já s tím nikdy problém neměla (většinou :)), naopak si myslím že je to právě proto, že jsem žena.

Ano zasahuji a vrtám se ve všem, co má se hrou společného. Naštěstí mám ve vedení velice spolehlivé lidi a kvalitní lidi. Takže když někde na něco narazím či mě hráči napíší, že se jim něco nepozdává či nelíbí, hned se v tom vrtám, nebo řeším s General supporterem či Hl. moderátorem atd.
 

DeletedUser

Guest
[FONT=&quot]Jak dlouho svojí práci děláš a jak dlouho v tom ještě chceš pokračovat?
[/FONT]

Co tě zatěžuje více, administrace DK nebo The West?
Kde ti to více usnadňují?

[FONT=&quot]
[/FONT]
 

DeletedUser

Guest
Já bych se chtěl zeptat,jestli se sama osobně zůčastníš brzy očekávané soutěže od Inno? Myslím,že by to byla pro tým velká motivace a hráli by s větším nadšením :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru