• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - VI. PONDĚLÍ ..... Vudcaa vs landora1

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
15/08/11 ... ... start pořadu v 18:00h
..... host (Vudcaa - zástupce hlavního moderátora, hráč světů cs19, 20, 21, 22, vedoucí a zakladatel Kmenového Magazínu)
..... tazatel (‎landora1 - aktivní hráčka cs8 a cs22)

ostatní důležité informace k pořadu :
ZDE

diskuse před začátkem:
ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5996

Guest
Tento pořad neznám a chci se zeptat: Můžu zasahovat do debaty? Pokuď ne, tak prosím Vudcu, aby tento příspěvek vymazal. V opačném případě mi to potvrďte. Děkuji předem.
 

DeletedUser

Guest
3.- Mnoho tazatelů. Každý tazatel má nárok v prvních 60ti minutách na jednu jedinou otázku (krom zpevědníka, viz bod 2). V následných 40ti minutách má nárok na další dvě otázky.
 

DeletedUser

Guest
Já jen pro jistotu-jsem také přítomna :)
Pravidla pořadu jsou mírně pozměněna, délka je 120 minut, prvních 60 minut-1 otázka, dalších 60 minut 2 otázky pro přihlížející hosty...
A ještě takový detail-blíží se k nám bouřka :pardon
 

DeletedUser11059

Guest
Ahoj, omlouvám se já nyní za malé opožděníčko, ale otázky jste mohli vypustit i beze mě.
Vítejte a landoro začni.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dámy a pánové, dovolte, abych mezi námi přivítala dnešního hosta, kterým není nikdo jiný než dlouho očekávaný :yes zástupce hlavního moderátora fóra DK, zakladatel a vedoucí oficiálního internetového magazínu DK Kmenový magazín v jedné osobě -Viktor **** alias Vudcaa.

Přeji Ti příjemný podvečer Vudcoo a hned na úvod se Tě zeptám: jaký jsi měl dnes den?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
hugo-igo
[SPOIL]
Tento pořad neznám a chci se zeptat: Můžu zasahovat do debaty? Pokuď ne, tak prosím Vudcu, aby tento příspěvek vymazal. V opačném případě mi to potvrďte. Děkuji předem.
prvních 60 min má každý nárok na jednu otázku, a druhých 60 min na další 2 otázky. Tazatel nemá limit a je na něm,, kolik toho z Hosta vytahá ;-)

Můžeš psát i komentáře - co nejsou otázky, ale jen do spoilerů, aby to nemátlo.

[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všetkých prítomných,
dnes som mal super deň. Bolo krásne počasie, teplo. Pred pol hodinkou som sa vrátil z 40 kilometrovej cyklo-túry. :)

/Moje priezvisko som vyhviezdičkoval, ďakujem za pochopenie.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru