• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - VI. PONDĚLÍ ..... Vudcaa vs landora1

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
Zajímalo by mě, proč CZ a ne SK ? - ale opravdový důvod, jen tak, CZ jsou kvalitnější ... myslím DK.
 

DeletedUser

Guest
:)

Hmm..máš za sebou tedy příjemnější den, ve srovnání se včerejškem a doufám, že přes případnou únavu po sportovním výkonu vydržíš svěže naladěn až do konce pořadu a hned přejdu k další otázce:

Kdybys měl napsat snímek svého dne, jak by vypadal...počínaje ranním vstáváním..a možná by nás zajímal spíše ten běžný, ve školním roce?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
[SPOIL]Také jsem nabyl toho dojmu :([/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Kdepááák!! Já začala psát ihned a každou chvíli aktualizuju, tak nevím, kde je problém :)[/SPOIL]

[SPOIL]A bouřka je v plném proudu :([/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]Ty ne lanodoro, Ty nespíš :hi[/SPOIL]

[SPOIL]Vítku takhle bude sumář ale maličký :([/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser29967

Guest
[SPOIL]naštěstí :D
Vudcaa:
Současná aktivita: Odpovídá na téma Křeslo pro Hosta - VI. PONDĚLÍ ..... Vudcaa vs landora1[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
[SPOIL]Tak to sepisuje román - Landoro moc obšírná otázka asi :pardon[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Dobrá tedy, já to zkrátím..ale to ztratí šmrnc, když to bude heslovitě...to jsem mu mohla poslat dotazník :D.
Připravuju si pánové náhradní řešení připojení, kdybych se neozývala, můj přístupový bod je zasažen bleskem[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Papasese:
Som moderátor aj na slovenskom DK fóra. Keď som sa rozhodol byť moderátorom, na SK mali dosť modov, tak som sa prihlásil u Kozmiho a Indigry tu na CZ a prijali ma. Neskôr, keď potrebovali pomoc aj na SK, tak som sa stal modom aj tam.

Landora:
Môj bežný deň, ehm, školský...
Do školy vstávam asi o 6:30, budí ma môj mobil. :)
Vstanem, naraňajkujem sa, zvyčajne nejaké sladké pečivo alebo žemla so syrom + čaj. Potom si umyjem zuby, nasadím na oči šošovky (čočky) a o 7:00 som na autobusovej stanici, kde čakám na autobus do školy, ktorý mi ide 7:10 do 20 kilometrov vzdialeného mesta od Zvolena, ktoré sa volá Banská Bystrice. Do školy prídem o pol ôsmej. O ôsmej začína škola. Čo k škole? Hm, cez prestávky si odskočím z triedy na chodbu, kde chytám na mobile WiFi, aby som skontroloval fórum, poprípade napísal status na Facebook. :D
Škola končí, no akokedy, dajme tomu okolo 15:00, ja idem na obed, potom idem na autobus zase do Zvolena. Na autobus dlho nečakám, zvyčajne maximálne 10 minút, hm..., strašná tlačenica, všetci sa poobede rozhodnú ísť z BB do ZV. Poobede prídem domov, idem do posilky alebo na bicykel, alebo ani jedno, ako kedy, niekedy sa učím (málokedy :D), potom..., večer alebo už aj poobede zapínam môj noťas, nabehne mi fórum, skype, facebook, píšem si s kamošmi, moderujem fórum a teraz od nového šk. roku už budem riešiť aj náš nový magazín, to zaberie veľa času. Večer prejde ako voda, idem sa osprchovať, najesť, idem pozerať televíziu...
Je neskorý večer, idem do postele, zapájam do mobilu slúchadlá a pomaly zaspávam.
Je zase ráno a zase to isté...:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru