• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - VI. PONDĚLÍ ..... Vudcaa vs landora1

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak takto vypadá Tvůj běžný den...zmínil jsi Kmenový magazín a já bych na to ráda navázala.

První číslo vyšlo 10.7. a při oznámení umístění spadl celý web a nastala kritika a řešení..nakonec jste to zdárně vyřešili...jak se vám to povedlo zajistit, aby se to podruhé neopakovalo?
[SPOIL]nějaké řešení jste zmiňovali během výpadku[/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]Jen tak mimochodem, každý má nárok v prvních 60ti minutách na jednu otázku ..... tak se nemusíte upejpat - vytáhněte z Vítka nějakou pikantnost ;)[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
No, ozval sa mi jeden šikový človek, že nám rád pomôže. Je to skúsený programátor, webmaster, živí sa tým. Pochopil, že sme sme fans projekt a robíme to zadarmo, len pre Vás hráčov. Do webu investoval okrem svojich skúseností aj dosť peňazí, keďže sme potrebovali platený web, aby nespadol, začo mu veľmi vďačím. V dnešnej dobe už takýchto ľudí veľa nie je...
Takže asi takéto bolo riešenie. :)
Web frčí. :thumb
 

DeletedUser

Guest
Hmm..tak tomu říkám štěstí na člověka :) a zároveň velké štěstí máme my všichni a mohli jsme spokojeně číst :)

Než jsem položila otázku o pádu webu, měla jsem se možná nejdříve zeptat-koho napadlo vydávat Kmenový magazín, když Gismo a Kozmic v květnu oznámili, že ztratili motivaci a Paladin končí?
 

DeletedUser

Guest
No, Gismo mi písal už skôr, že nemá čas, že ho to už nebaví a Paladin čoskoro končí. Vždy som chcel byť vedúci takéhoto veľkého projektu ako je oficiálny časopis alebo magazín pre všetkých hráčov na českých a slovenský DK. Najprv som sa toho trochu bál, že to nezvládnem, tak sme sa dohodli s Gondalom, že bude vedúci on a ja jeho zástupca, no rýchlo to padlo, Gondal sa toho vzdal, predstavoval si to trochu inak, tiež videl, že to bez neho jednoducho zvládnem. Asi tak, inak, druhé vydanie KM si už stiahlo okolo 2800 ľudí. :)
 

DeletedUser

Guest
To je docela slušné číslo, řekla bych. Časopis se na jednu stranu stal populární, na druhou stranu se nevyhnul kritice. Co Tě na ní nejvíce mrzí?
 

DeletedUser

Guest
Kritika, tá musí byť, tá nás posúva vpred. Pamätám si koľko kritiky bolo aj na Paladina, že informátori nadržiavajú jednej strane a podobne.
A čo ma mrzí? Dosť ma zarazilo, keď Majka napísala niečo v zmysle, že vedúci mal byť Gondal a znelo to tak, že všade je uvedený môj nick a pri tom na prvom čísle sa podielal hlavne on, ale tak to vôbec nie je. Gondal nám len spravil ten web, čo padol, nič viac...
Inak, čo by sme mali zlepšiť, tak určite, aby boli v pdf verzii lepšie čitateľné obrázky či fotky.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Myslíš, že budeš všechny svoje aktivity pořád stíhat tak, aniž bys některou šidil? Že Ti s přibývající náročností školy, nebude ubývat čas?
 

DeletedUser

Guest
Konstruktivní kritika rovná se dobrá kritika :)
Co se týče záležitostí-kdo, kde, kdy udělal...tak zde jsi měl alespoň prostor k tomu, abys to zvežejnil a snad nebude potřeba konfrontace a takto to postačí.

Vidím, že jsi velmi zaneprázdněný a aktivní mladý muž...baví Tě také diabolo??;)
 

DeletedUser

Guest
Biblos, toho sa trochu obávam. Nechcem zanedbávať školu ako minulý rok. :(

Landora, no mám toho už dosť, rozhodne sa nenudím. Ale čo by človek pre DK nespravil? :D:D

(na 5 minút si odskočím, hneď som tu)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru