• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - VI. PONDĚLÍ ..... Vudcaa vs landora1

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Perma!!!!:D

Dobrá tedy....nebudu Tě trápit..jen jsem chtěla vědět, jaké to je: být in v kolektivu a tady za krektního moderátora...jak už jsem psala, opravdu to nekoresponduje. Šlo mi jen o tom jestli jsi si toho vědom...nechci to přirovnávat k Jekyllovi a Hydeovi:pardon

Můžeš mi tedy říci, jakou posloucháš hudbu? Nikdy jsem neviděla Tvoje video v zábavní sekci Hudba-Co právě posloucháte.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Je mi jasné, že už jsi někde odpovídal, proč Vudcaa (chtěl jsi být vedoucí skupiny, ale urostlý spolužák s vytříbeným vkusem sadismu Tvůj zájem potíral a tím Tě donutil jezdit na kole, aby jsi mu zmizel, stejně jako Forrest utíkal, a proto jsi již ve svém útlém věku zástupce a angelino se nyní třese v kolenou, Gisma jsi vystrnadil, ... ), ale mě zajímá něco jiného.
Co Ti DK dává?
 

DeletedUser

Guest
DK mi veľa vzalo, ale aj veľa dalo. Spoznal som tu veľa nových a skvelých ľudí, zlepšil som svoje vyjadrovacie schopnosti a gramatiku, predsa len...som na DK už asi 4 roky, alebo tak nejak a iné browserovky som hral ešte nejaké dva roky pred tým.
Matrix, no DK mi vzali hlavne čas, nemám čas sa venovať toľko škole, kamarátom a niekedy si to ani neuvedomujem. Musím viac upredňostňovať školu. :)

Landora, hudba? Počúvam skoro všetko, okrem nejakých ľudoviek a metálu. :D
Obľúbené...Linkin Park, Coldplay, Flypside, Green Day a mám rád aj slovenský aj česky rapp, ale len kvalitný, aj keď...to vy starší nepochopíte. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pánové, nechám prostor pro vás, aby se vám dostalo odpovědi a já se pomalu připravuju na závěr-mám připravenou jednu velmi stručnou otázku....:D
 

DeletedUser

Guest
Landora, to tak rýchlo vzdávaš? :D
Ešte mi hoď zopár otázok. ;)
 

DeletedUser

Guest
;)Moje snažení přijde nadarmo...když se vykrucuješ:D
Nevzdávám, jen jsem chtěla, abys odpověděl hostům...když už mě ne
 

DeletedUser

Guest
Ale, čakal som otázky k DK a nie takéto. :blush :D
Čo by Ťa ešte zaujímalo? :)

Ešte by mi mohli dať otázky, hm..., Gismo, Kvítek, vidím, že dnešné kreslo aktívne sledujú. :D
 

DeletedUser

Guest
Ptala jsem se na hudbu, kterou posloucháš..jestli Ti tedy vůbec zbývá čas..ale v sedmnácti letech bez hudby by byli divné :)

Ano , ano..Kvítek mě zajímal...
 

DeletedUser

Guest
Na to som už odpovedal, kuk:
Landora, hudba? Počúvam skoro všetko, okrem nejakých ľudoviek a metálu. :D
Obľúbené...Linkin Park, Coldplay, Flypside, Green Day a mám rád aj slovenský aj česky rapp, ale len kvalitný, aj keď...to vy starší nepochopíte. :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru