• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - VI. PONDĚLÍ ..... Vudcaa vs landora1

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
To jsi nečetl křesla na osmičce, kdyby ano, tak bys věděl, že to budou otázky na tělo?! :):hi

[SPOIL]Ta první část je regulérní otázka, kdyby to náhodou tak nevypadalo :)[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Vudcoo. Pověz nám něco o známostech v ženách. Jestli si měl už nějaký vztah,jestli ano tak jak dlouho ,apod.
 

DeletedUser

Guest
Omlouvám se...já odpověď o hudbě v tom přehršli otázek a odpovědí přehlédla:sorry
 

DeletedUser11059

Guest
Já bych ještě jednu svou poslední --- takovou soukromou jen mezi námi. Nikomu to nepovim. Když jsi měl svoji první dívku při bližších intimnostech ... styděl jsi se, nebo jsi si zahrál na Vudcuu?
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Tak já si tedy také přidám s dovolením jednu otázečku....
Až ti věk dovolí, budeš se ucházet o místo v supportu ? Nebo ti bohatě stačí funkce, které momentálně zastáváš ?
 

DeletedUser

Guest
A moje poslední otázka Vudcoo...;)

Prosím, rozklikni spoiler a bez lexikonu, bez googlu a bez encyklopedie rychle odpověz na otázku-děkujíííí:yes

[SPOIL]Ke kterému dni se datuje rozpad České a Slovenské federativní republiky??[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Biblos, no čítal som to len tak zbežne, som to prelistoval. No, keď ste už začali, tak pokračujte.
Ešte som čakal nejakú otázku, ktorá sa bude týkať Maurícia. Každý vie, že sme rivali. :axe :D

Airborn alias Jahôdka, áno mal som už nejaké vzťahy, nie veľa, ani momentálne žiadny vzťah nevyhľadávam, mám na vzťahy čas. Momentálne mám toho toľko, že by som sa musel vzdať magazínu, aby som mal čas na nejakú babenu. :D :D

Papas, vtedy som fakt taký Vúúúdcááá nebol, bola to celkom sranda. Ona bola do mňa zamilovaná až po uši a potom, hm..., po mesiaci som jej napísal sms, že končíme a dôvod? Sám neviem, ostatní v triede vtedy nemali babu a robili si zo mňa srandu, tak som ju nechal, ale som bol hlúpy, vtedy som chodil do 5.triedy na ZŠ. Ách, to boli časy...
Teraz keď vidím na Facebooku jej fotky, tak rozmýšlam či jej nenapíšem. :D

Kvítek, áno chcel by som. No nebudem sa tajiť tým, že omnoho viac by ma potešila ponuka byť hlavným moderátorom, ale..., hlavný mod je náš Angelíno, to len tak som povedal. :)
 

DeletedUser

Guest
Na téma Mauricius bohužel nevyšel čas...byl jsi více než 5 minut indisponován:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru