• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - VII. NEDĚLE ..... Matyáš II. vs papasese+Vudcaa

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2502

Guest
Zdání klame ... takže vlastně (a v tom se nejspíš mýlím) nemůžeš pořádně chodit do školy a práce, rodina stranou ... i vkvkvk mi psal, že jako hlavní cheat byl 18h denně online a tak. A Ty těch funkcí máš opravdu moc. Co tedy rodina, co říká na to, že jsi tak svázán s DK?

Tak teď jsem se pobavil....:D ze školy jsem již opravdu dlouho....
Práce je mým koníčkem. Podnikám v oboru služeb, takže bych řekl, že při práci mám docela dost času, už proto, že té firmě šéfuji. Ohledně rodiny, bych řekl, že to už je v pohodě. Jsem již více jak 8 let rozveden a přítelkyně si za ty 4 roky co hraji docela zvykla ;)
 

DeletedUser

Guest
Zaškolen jsem byl minulí výkend. A co se týká zábavy...??? No snad bych řekl že to zábava není...jde spíše o chuť něco pro hru dělat a případně pomáhat hráčům...tj. odpovídat na dotazy a umět poradit

Zvládneš to resp. zvládaš to? Sám hovoríš, že to zábava nie je a človek sa niekedy pri tom aj zapotí. :pardon
 

DeletedUser11059

Guest
Mnoho lidí má jednoduchou cestu k DK ... u mě byla dosti bizardní. Jak ses k online hrám dostal Ty?
 

DeletedUser2502

Guest
Zvládneš to resp. zvládaš to? Sám hovoríš, že to zábava nie je a človek sa niekedy pri tom aj zapotí. :pardon

No zatím jsem opravdu moc práce neměl, zřejmě jsou hráči slušný a nezloběj :cool. Na úrovni supportéra první urovně to není tak složitá práce. Jde o to umět hráčům odpovídat na jejich dotazy a pokud je to nad mé pravomoce delegovat na příslušného suportéra druhé úrovně.
 

DeletedUser2502

Guest
Mnoho lidí má jednoduchou cestu k DK ... u mě byla dosti bizardní. Jak ses k online hrám dostal Ty?

Tak trochu jsem o tom informoval již ve vydání kmenového magazínu kde byl se mnou rozhovor....
Byla to spíše náhoda....nikdy jsem online hry nehrál a tehdy mi kamarád dal odkaz na stránky, kde najdu mapy do navigace a při tom hledání jsem narazil na odkaz na DK. Tehdy jsem si řekl proč ne....to jsem však netušil, co to vše obnáší a kolik času to bude stát a už vůbec by mně nenanpadlo, že to budu hrát tolik let.
 

DeletedUser

Guest
No zatím jsem opravdu moc práce neměl, zřejmě jsou hráči slušný a nezloběj :cool. Na úrovni supportéra první urovně to není tak složitá práce. Jde o to umět hráčům odpovídat na jejich dotazy a pokud je to nad mé pravomoce delegovat na příslušného suportéra druhé úrovně.
Aké otázky hráči na Support najčastejšie pokladajú?
Teda, podľa teba a zatiaľ tvojich skúseností.
 

DeletedUser11059

Guest
Zmínil jsi mnoho let ... čili patříš mezi veterány.
Já si už nevzpomenu na vše, jak to vypadalo když jsem začínal, ale mnoho se změnilo .... zkus za sebe bez ohledu na jakoukoliv funkci říct .... jde hra jen dopředu, nebo dělá i kroky zpět? A zda její komercializace (víc peněz do dobré hry) je únosná, protože se mi zdá, že je každým updatem větší a větší.?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2502

Guest
Aké otázky hráči na Support najčastejšie pokladajú?
Teda, podľa teba a zatiaľ tvojich skúseností.

No opravdu netuším co hráči pokládají za otázky nejčastěji. Poslední dotaz co jsem řešil byl ohledně předání účtu. Hráči jsem napsal a poradil a samozřejmě také odkázal na pravidla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2502

Guest
Zmínil jsi mnoho let ... čili patříš mezi veterány.
Já si už nevzpomenu na vše, jak to vypadalo když jsem začínal, ale mnoho se změnilo .... zkus za sebe bez ohledu na jakoukoliv funkci říct .... jde hra jen dopředu, nebo dělá i kroky zpět? A zda její komercializace (víc peněz do dobré hry) je únosná, protože se mi zdá, že je každým updatem větší a většáí.?

Když jsem začínal byla hra graficky jednoduchá. Vesnice tehdy vypadali trochu jinak, nebyli BB kódy k dispozici, takže když jste chtěli napsat jméno vesnice, hráče, kmenu, barevně odlišit text...atd. museli jste vše napsat ručně. Tehdy opravdu u toho hráč, když chtěl být na špici strávil mnoho hodin denně. Pamtuji časy, že i 20 hodin bylo málo. :D
Od těch začátků se opravdu hodně změnilo a hra se posunula k lepšímu.
 

DeletedUser11059

Guest
A ta komercializace (peněžní zatížení?)?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru