• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - VII. NEDĚLE ..... Matyáš II. vs papasese+Vudcaa

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Zdravím všechny přítomné...

Dovolím si také položit jednu otázku.
Matyáši, přemýšlíš o tom že bys nezůstal jen u supportu ? Co třeba vyškolit se cheathunterem ?
 

DeletedUser2502

Guest
A ta komercializace (peněžní zatížení?)?


Tak samozřejmě to je velmi individuální a pro každého je to jiné. Když začínate na světě a stavíte vesnici od základu, tak PU nepotřebujete. dá se hrát i bez něj, ale jakmile těch vesnic máte více, tak já osobně bych si to bez PU nedokázal představit. Hraji stále aktivně na S1 a při takovém množství vesnic které mám bych se uklikal kdybych neměl PU. Takhle mi stačí pár minut, pokud zrovna neútočím a udělám co je potřeba. Bez PU bych to dělal několik hodin a razit mince na šlechtu, to už ani bez PU nejde.
Sám za sebe mohu říci, že mi to nepříjde až taková finanční zátěž, pokud hrajete na jednom světě.
 

DeletedUser2502

Guest
Zdravím všechny přítomné...

Dovolím si také položit jednu otázku.
Matyáši, přemýšlíš o tom že bys nezůstal jen u supportu ? Co třeba vyškolit se cheathunterem ?

Tak asi bych to řekl takto....nejsem počítačovej génius a noťas mám jen na práci a na hraní :pardon
V nynější době jsem vůbec neuvažoval, že bych se posunul někam dále....zatím mi to co dělám stačí a až v tom budu opravdu dobrej, tak kdo ví ;)
 

DeletedUser11059

Guest
Zvířátka ... máš je rád? :D Ne, máš nějakého mazlíčka, krom přítelkyně, kterou už 4 roky sem tam odložíš a pomazlíš se s počítačem?
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]stále připomínám u každého pořadu ... všichni mají nárok na jednu otázku a za minutu už bude další nárok an další 2 otázky pro každého ... využijte toho lidi, vytáhněme z Matyáše co nejvíce pikantností, abych pak měl z čeho psát sumář.[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Pikantnosti. :D
Maty, čo ty a prvá holka? Aké to bolo a kde? :D
 

DeletedUser30368

Guest
Vím, že se mám ptát na kvalitní otázky, ale stejně toto napíši. Byl jsi také spamerem? jen jestli je to také dobrý základ pro to být někým :D. :)
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
(taková komplexní otázečka)
Matyáši,
jsi poměrně častým návštěvníkem DK srazů... Na kolika srazech (i těch neoficiálních) jsi již byl, kde se ti líbilo nejvíce a co tě na srazech nejvíce přitahuje ? :)
 

DeletedUser2502

Guest
Zvířátka ... máš je rád? :D Ne, máš nějakého mazlíčka, krom přítelkyně, kterou už 4 roky sem tam odložíš a pomazlíš se s počítačem?

Ano zvířátka mám rád....hlavně když je naporcujete do podoby steaku. :D
Jinak samozřejmě mám doma jednoho mazlíka...je to čůzina jmenuje se Andula ( říkám ji Any) a je to Americký pitbulteriér
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru