• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - X. NEDĚLE ..... Lotosový kvítek vs Kokosman100

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Kvítku, řikala si, že děláš v řeznictví, ale já mám otázku, které zaměstnání by tě nejvíce uspokojovalo po pracovní stránce? Které je tvé vysněné zaměstnání?

promiň, Gismo...
nějak jsem to přehlédla...
nemám sny, nemám vize, nemám předsevzetí - beru o co je....
Ale co by mne opravdu nejvíce uspokojovalo, je zaměstnání bez kolektivu....
Víš, kde si mohu udělat svoji práci jsem spokojena..... tam kde mne nikdo nebuzeruje (z těch co mají daleko nižší vzdělání než já...) a kde si já osobně mohu říct - ano, tot je má práce, totot jse udělala já a jsem na to hrdá...
Asi nejblíže kdyybych to měl nějak specifikovat, tak to rovnám hajzlbábě na Petříně....
Udělaá si svoje a jde spkojená domů... (možná má i větší peníze než já za daleko méně odpracvaných hodin...)

já...já myslela, že prostě se mnou život bude počítat jako s plnphodnotnýmčlenem a ne jako s tím, s kým jen vytírá podlahu :(
Já už nemám cíle, nemám sny.... jsem "NIC" a to nemá nárok na normální život.
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
promiň, Gismo...
nějak jsem to přehlédla...
nemám sny, nemám vize, nemám předsevzetí - beru o co je....
Ale co by mne opravdu nejvíce uspokojovalo, je zaměstnání bez kolektivu....
Víš, kde si mohu udělat svoji práci jsem spokojena..... tam kde mne nikdo nebuzeruje (z těch co mají daleko nižší vzdělání než já...) a kde si já osobně mohu říct - ano, tot je má práce, totot jse udělala já a jsem na to hrdá...
Asi nejblíže kdyybych to měl nějak specifikovat, tak to rovnám hajzlbábě na Petříně....
Udělaá si svoje a jde spkojená domů... (možná má i větší peníze než já za daleko méně odpracvaných hodin...)

já...já myslela, že prostě se mnou život bude počítat jako s plnphodnotnýmčlenem a ne jako s tím, s kým jen vytírá podlahu :(
Já už nemám cíle, nemám sny.... jsem "NIC" a to nemá nárok na normální život.
Nene, topička ... první topička v české historii (slavná) ... slavných topičů už máme mnoho, co si mysleli, že je nikdo nemá rád a přitom je má rád skoro celý národ.[/SPOIL]
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
[SPOIL]
[SPOIL]
Nene, topička ... první topička v české historii (slavná) ... slavných topičů už máme mnoho, co si mysleli, že je nikdo nemá rád a přitom je má rád skoro celý národ.[/SPOIL]

Ale jo - v reálu ( v práci) mě mají lidi rádi... mají v práci na koho svést cokoli porouchaného (ikdyž jsem jim byla přímo doma opravit i s mým bratrem počítač...), mají na koho hodit cokoli špatného (ikdyž vědí přesně kdo to udělal) a dávám jim neskutečnou možnost mě ponížit a ztrapnit i před samým ředitelem, ikdyž se tváří jako mé kamarádky (ikdyž o 100 IQ bodů níže, ale já už ho sama mám dost podprůměrné....)

mne zkrátka deptá, když řeknu kolegyni, že nemá paštiku krájet z té určité strany, ale právě z té druhé a logicky vysvětlím proč, a ona na mne vyštěkne, že nejsem její nadřízená a že si to bude dělat po svým.-.... a to i před zákazníkama...

já tu celou práci nenávidím... nikdy jsem nezažilo nic podobnýho.......... útprnýho a až tak ponižujícího.
tato právce me tehdy měla přivést zpátky k životu,.... ale mělo to naprosto jiný efekt... nenávidím sebe za to, že jsem nikdy v životě (minmo školy) nedovedla víc.. už vím že to nejde... že i idioti s IQ pod 80 dokážou hnusně šttěkat a brutálně si vymejšlet a přísahat na pánaboha, když jim někdo šlápne na malíček....

nemám ráda lidi a dávají mi neustále důkaz, proč tomu tak je.
Jsou falešní, hnusní a strašně sobečtí....
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
promiň, Gismo...
nějak jsem to přehlédla...
nemám sny, nemám vize, nemám předsevzetí - beru o co je....
Ale co by mne opravdu nejvíce uspokojovalo, je zaměstnání bez kolektivu....
Víš, kde si mohu udělat svoji práci jsem spokojena..... tam kde mne nikdo nebuzeruje (z těch co mají daleko nižší vzdělání než já...) a kde si já osobně mohu říct - ano, tot je má práce, totot jse udělala já a jsem na to hrdá...
Asi nejblíže kdyybych to měl nějak specifikovat, tak to rovnám hajzlbábě na Petříně....
Udělaá si svoje a jde spkojená domů... (možná má i větší peníze než já za daleko méně odpracvaných hodin...)

já...já myslela, že prostě se mnou život bude počítat jako s plnphodnotnýmčlenem a ne jako s tím, s kým jen vytírá podlahu :(
Já už nemám cíle, nemám sny.... jsem "NIC" a to nemá nárok na normální život.

nezlob se..ale já takovéhle řeči nesnáším :-/
nemůžu si pomoct...a musím to komentovat...i když mi po tom nic není :)

práce hajzlbáby asi není úplně nesplnitejnej sen...tak pokud je to Tvoje touha...nelituj se a realizuj se ;-)
a tyhle sebelítostný řeči...že život s Tebou vymetl...to je taky něco pro mne :))
chovej se jako plnohodnotný člen.. a ostatní Tě tak budou brát :)

jinak se mi rozhovor líbil :)
tak snad se Tě můj komentář nedotkne...to bych nechtěla :)
brou noc :)
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
V pořádku...

myslím si, ale že mne bohužel ani kariéra hajzbáby nečeká, ale že to ude daleko pikantnější....
protrože až já nezvládnu to neustálý a věčný posluhování prodavačkám v uzeninách, tak se třemi semestry na VOŠ skončím na dlouhá léta (možná do doby kdy "TO" konečně udělám a dobrovolně odejdu, bo jsem tu naprosto zbytečná) bez příjmu a bez práce - to mi přijde jako realističtější schéma...
Doslova se vvidím povaluijící se v Šerwúdu a žebrající korunku na rohlík od procházejících...
 

DeletedUser11059

Guest
Kvítku, lidi jsou falešní a zlí, stejně tak jako čestní a hodní ... protože bez jednoho nemůže existovat druhé.
Pokud Tě kolegyně ponižují v práci, je na Tobě, zda se necháš ponižovat. A neříkej, že to tak není, když víš, že lidé jsou i falešní a zlí.
Většinou se říkává ... jaké si to uděláš, takové to máš. Do jisté míry to je pravda, protože čemu dovolíš průchod, to projde.

EDIT:/

nebylo by lepší sehnat sponzorské dary na cestu kolem světa? ... kameramana a dalších pár lidí a točit dokumenty? ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
V pořádku...

myslím si, ale že mne bohužel ani kariéra hajzbáby nečeká, ale že to ude daleko pikantnější....
protrože až já nezvládnu to neustálý a věčný posluhování prodavačkám v uzeninách, tak se třemi semestry na VOŠ skončím na dlouhá léta (možná do doby kdy "TO" konečně udělám a dobrovolně odejdu, bo jsem tu naprosto zbytečná) bez příjmu a bez práce - to mi přijde jako realističtější schéma...
Doslova se vvidím povaluijící se v Šerwúdu a žebrající korunku na rohlík od procházejících...

fajn...se mnou můžeš počítat ;-)))
ani tu do klobouku vhozenou korunku neomelu...že přece můžeš jít makat ;-))))
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
To není pravda.
jak se asi mám "nenechat ponižovat" ??? mám zvyšovat hlas, nadávat jim a být vulgární jako oni na mne ?

není pravda, jaké si to udělaám, takové to mám - víš jak by mi teď bylo bez lidí ???
nemusela bych smutnit nad tím, že jsem měla dědictví po otci a matce a že mne o všechno přítel připravil... (nejen o to, protože jemu pár stovek tisíc nestačilo a musel mě zasekat na dalších x let..... A bylo mu jedno, jestli mám co do pusy nebo ne....
myslíž, že bych si tohle dobrovolně vybrala ? A milionkrát jsem mu říkala ať vypadne, ať mne nechá v klidu chcípnout, ale že už žádný prachy nemám ????? ) A on za mnou ještě z kriminálu pošle svýho advokáta, že mu mám zaplatit alimenty :D :D :D :D :D :D

myslíš, že bych do tohohle normálně vlezla ?????????
A myslíš, že bych se v práci nechala dobrovolně ponžovat ?????? Že jsem si to takhle udělala sama ?????
A čím proboha ? Já chci MÍT KLID !
Klid od všech šmejdů, kteří si jen chtějí otevírat hubu, vykořisťovat mě a chtít po mně MOJE peníze....
já po nikom taky nic nechci....

jen chci, aby mi všichni dali pokoj.....nevšímali si mě. nikomu neubližuku a ta kto nechci ani od ostatních,
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
fajn...se mnou můžeš počítat ;-)))
ani tu do klobouku vhozenou korunku neomelu...že přece můžeš jít makat ;-))))

makat... ano, já jsem si vždy vydělal rukama, ikdyž si myslím, že jsem tehdy měla navíc...
S operací srdce a ledvin zvládnu daleko více práce, než nějaký dvacítky, co teď brečej, že ráno vstaly rychleji a že se juim úplně zatmělo před očima a že určitě umírají.... že to určitě byl infarkt (ano, i takovej případ v práci máme co měl bejt 4x v invalidním důchodnu s nachlazením...)
já udělám cokoli a jsem smířená s tím, ŽE NAVÍC UŽ NEMÁM,....
Ale brečet, že mne neustále v práci buzerujou neschopný kolegyně ?
¨pro co mám potom žít ? PROČ ?
nemám sebemenší důvod.... ať přežijou ti co nemají vzdělání, ale mají nejvíce potomků... je jim ode mne přáno....
já od života čekala něco jiného.
 

DeletedUser11059

Guest
Kvítku klid ... já psal "Do jisté míry to je pravda ... " Jsou věci, ke kterým člověk přijde jako slepý k houslým, jsou takové, které mohl prokouknout.
Snad se někdy potkáme na srazu a ........ uvidíme :hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru