• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - X. NEDĚLE ..... Lotosový kvítek vs Kokosman100

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Kvítku ... panna (znamení hned po mě) a v čínském kůň (jsem taky kůň) ... jak můžeš být takový pesimista?

nevěř tomu.... já tomu přestala věřit když mi bylo 17 let ;)
Já o sobě z hecem říkám, že jsem se ani narodit neměla.... :)
Zklamal mě život... dříve jsem se snažila být "lepší" než ostatní... studovala jsem, dřela jsem noci nad scripty....
A teď je ze mne nicka, co v práci poslouchá od méně IQ nadané co ani nevychodila pomocnou školu, že jí nemám co rozkazovat a poroučet .... A to jsem si jen dovolila říct, že má paštiku krájet z druhé strany.....

Život je nespravedlivý.. kdyby to bylo alespoň trochu spravedlivé, tak nejsem tam, kde jsem..... Snažila jsem se kdysi,.... ale teď už vím, že ničeho nedosáhnu....
Vždy budu jen tím "dotěrným ničím", co obtěžuje moderátory a všechny členy Teamů....
Asi se nikam jinam nehodím... být navždy odsouzena.
 

DeletedUser11059

Guest
TÍMTO PROSÍM, ABY SE JIŽ NEPOKLÁDALY DALŠÍ OTÁZKY, NECHÁME KVÍTKA ODPOVĚDĚT CO ZATÍM NESTIHLA ....
:
:
A hlavně bych rád poděkoval jak Kvítkovi, tak Kokosáčkovi za to, že zaskočili jak jim bylo dáno a také všem ostatním přísedícím.

Děkujeme, neodcházejte, během následujících 38h bude hotový sumář :yes
 

DeletedUser

Guest
nevěř tomu.... já tomu přestala věřit když mi bylo 17 let ;)
Já o sobě z hecem říkám, že jsem se ani narodit neměla.... :)
Zklamal mě život... dříve jsem se snažila být "lepší" než ostatní... studovala jsem, dřela jsem noci nad scripty....
A teď je ze mne nicka, co v práci poslouchá od méně IQ nadané co ani nevychodila pomocnou školu, že jí nemám co rozkazovat a poroučet .... A to jsem si jen dovolila říct, že má paštiku krájet z druhé strany.....

Život je nespravedlivý.. kdyby to bylo alespoň trochu spravedlivé, tak nejsem tam, kde jsem..... Snažila jsem se kdysi,.... ale teď už vím, že ničeho nedosáhnu....
Tak to koukám máme hodně společné. klamal mě život a to po dobu 8let, ale teď jak jsem nastoupil na střední a měl seznamovák mě přišlo že to zase možná nabírá smysl. neboj se... nějaké to štěstí přijde i pro tebe.
a je jedno jakou bude mít podobu
(já vím jsem nevyléčitelný z pesimismu):hi
Jinak zajímavé čtení to dneska bylo
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru