• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - X. NEDĚLE ..... Lotosový kvítek vs Kokosman100

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
11/09/11 ... ..... start pořadu v 18:00h ...

..... H O S T :
..... Lotosový kvítek - (zkušená hráčka)
..... T A Z A T E L :
..... Kokosman100 - (aktivní hráč cs6, 20, 22)


Produkce pořadu si vyhrazuje všechna práva k změnám v pravidlech i popřípadnému zrušení pořadu v následně vysvětlených

ostatní důležité informace k pořadu (pravidla):
ZDE

diskuse před začátkem:
ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak koukám že tu Moniska ani kvítek nejsou a ani hlavní tazatel tak doufejme že alespoň jeden z hostů přijde abych já jako náhradník ho mohl vyzpovídat :)
 

DeletedUser

Guest
super tak můžeme pomalu začít.

Nejdříve bych se ptal ohledně kmenů a potom bych přešel do intimnějších otázek o osobním životě, pokud nevadí :D

tak co tě přimělo hrát kmeny a registrovat se na toto forum?
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
ALOHA ALL :eek:)
V tento vzpomínkový a teplý den zdravím všechny četbychtivé uživatele :)
PS: předem se omlouvám za překlepy. Dělám jich v textu docela hodně, tak snad to bude k přečtení :blush

Nikde nevidím Monču, tak doufám, že Kokosmánkova otázka byla určena mně...

Jak jsem přišla ke Kmenům ? Jednoduše přes mého synovce... Hrála jsem u konkurence a přišlo mi to přříliš monotónní a synovec se ochotně nabídl, že mi ukáže Divoké kmeny... Nejprve jsem to odsuzovala, ale pak mě to začalo bavit.
Za to cestička k fóru byla o něco delší - moc jsem na internetu nekomunikovala a tak mi trvalo déle, než jsem objevila toto forum :)

(PS: tímto zdravím svého nejmilejšího synovce, hehe )
 

DeletedUser7531

Guest
[SPOIL]No já čumim. To jsem to tady poprvé chytil za včas :)[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tak to synovcovi musíme poděkovat že nám přivedl kvítka přímo pod nos :)

a jak začínala tvá kariéra tvrdé nemilosdrné zabíračky vesnic? :D Dařilo se nebo jsi končila v rukou farmářů?
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Mne i synovce to baví stále dál, jen jeho mamka z toho není vůbec nadšená :)

První svůj svět jsem skončila totálně rozebraná :D
Prý mne takovou dobu chránilo jen to, že jsem byla "ukecaná" a že jsem si s každým psala :)
 

DeletedUser

Guest
to znám :) mamka taky není ráda že u toho sedím :D

takže nemilosrdně rozebrána (že se nestydí útočit na tebe) :) na kterém to bylo světě a od té doby na kolika světech vládli tví vojáci? Který svůj svět na kterém jsi hrála bereš jako "nejpovedenější" a proč?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Napsala jsi, že Ti trvalo déle objevit toto fórum - pamatuješ si přibližně jak dlouho? Dny - týdny - měsíce? :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru