• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XIII. NEDĚLE ..... Linteo vs Gagin

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
Zdravím všechny ;) Omlouvám se za zdržení, měl jsem trochu problémy s kolem :/ Díky Meduzk za zaskočení :)

Počkám, až odpoví na otázky a pak se budu ptát :)
Klidně se ptej hned, Linteo bude mít alespoň fušku.
A jsem rád, že jsi tu.
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Mňa by zaujímalo či máš okrem práce Community Manager DK a The West aj iné zamestnanie? Poprípade by si nám mohol povedať (ak ti to nevadí), že aké. :angel ;)
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Slovan prehráva s NY Rangers 1:2. :rofl

Aha, papas ma predbehol. :D[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Ahoj Linteo,
zajímalo by mě, kdyby jsi měl možnost začít úplně od znova, bez poznání kmenů nebo westu, čím by jsi se chtěl živit a bavilo by tě to? :)
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]jestli Linteo chudak nedostal infarkt ze se nehlasi :D
nemas zac Gagine :)[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
[SPOIL]Hmmm, takových proher nebo výher ještě uvidí, ale v křesle je jen jednou ... [/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Ahojky Linteo :hi
Zajímalo by mě, jestli a v čem je podle tebe jinačí slovenská komunita hráčů, narozdíl od české a v čem je jinačí vůbec samotná hra - jestli se tedy dá nějaký ten rozdíl najít :)
 

DeletedUser4673

Guest
[SPOIL]No to je teda fakt supr, půl hodiny bez odpovědi. :mocking To se toho dozvíme:)[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru