• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XIII. NEDĚLE ..... Linteo vs Gagin

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
[SPOIL]
Linteík má určitě na Slovan vsazeno :D
Doufám že má po ruce náhradní klávesnici :mocking[/SPOIL]
 

DeletedUser843

Guest
No už je to 1:2:/

tradičně tedy: jak dlouho se věnuješ projektu DK, kdo tě k němu přivedl a jaká byla tvoje cesta do administrátorského křesla?

Tak už to bude zopár rokov, uff, ten čas ale letí :) Zhruba 5 rokov, no pomaly súčasť inventára:)

Hral som najprv na jednom .net svete, potom som videl niekde reklamu na české dkčka, tak som tam klikol a začala tu moja cesta.

Bol som obyčajný hráč, ktorého bavia online hry, popri mmorpg a strielačkám som chcel ešte hrať niečo jednoduchšie, ale hlavne nejakú dobrú stratégiu. No a DK sa mi najviac páčili z tých hier, ktoré boli momentálne dostupné. Najviac kvôli tomu, že to nie je "pay to win", že sa tu za peniaze nedá kúpiť víťazstvo, ako je tomu v iných hrách.

Takže začal som ako hráč, postupom času som objavil aj fórum, viď dátum. Rád som pomáhal iným s ich otázkami ohľadom hry, takže po nejakom čase si to všimol vtedajší moderátor fóra Toliary, ktorý ma oslovil, či by som tu nechcel robiť moderátora. Vymyslel som aj prvé pravidlá fóra a kopec iných vecí, tu v podstate na začiatku skoro nič nebolo a to bolo to čo ma dosť bavilo, budovať to od začiatku. Časom ma oslovila aj Indigra, ktorá potrebovala do supportu niekoho schopného, takže opäť niečo nové pre mňa, čo ma bavilo. No a potom si v Nemecku povedali, že spravia sk verziu a hľadajú niekoho, kto by to robil, takže som absolvoval pohovor a to ma baví až dodnes.

Jůůůů, Linteo ! :kissing

Položím otázku, jestli Tě někdo z uživatelů na CZ/SK DK opravdu hodně zklamal a čeho se to týkalo ?

Uff, tak to ťažko povedať, asi sa nájde zopár prípadov, kedy som bol prekvapený správaním sa ľudí, no momentálne ma nič konkrétne nenapadá.

Gagin zatím není přítomen, proto díky muduzk, že se ujímáš svého zástupeckého práva ...

A také bych hned chtěl položit Linteovi jednu otázku na úvod:

Již jsme zde měli v křesle Indigru, a tak by mě zajímalo, zda i Ty (pokud máš rodinu) posloucháš podobné věci, jak třeba, že jsi se s klávesnicí narodil a nikdo ji neodoperoval, že by ses měl léčit z té závislosti a tak. Přeci jen administrátor je práce na HPP, čili minimálně 8h denně u compu. Jak je to tedy u Vás doma, jak pohlížejí na to, že pracuješ doma a Tvá práce byla prvně Tvůj koníček?

Haha, no úplne si to vystihol. Áno, furt tie reči o tom, ako treba chodiť von na slnko a tak:D (Inak slnko je dobre ďaleko, kto by tam chodil?)
Je to ale proste len práca a moja rodina to chápe, takže s týmto sa moc netrápim.
Najprv to boli také reakcie z okolia, že "aha, no to je dobrá hovadina a platia ti vôbec?" alebo "veď to ani nie je práca", no a potom už sa to nejak znormalizovalo.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím,
Já pujdu radši do soukromého života :D Zajímalo by mě zda máš přítelkyni a pokud ano, jak se staví k tvému času strávenému na dk a westu?
 

DeletedUser11059

Guest
[spoil]raději si hlídejte své položené otázky, aby nás linteo neochudil odpovědí ... Přeci jen, je jich už položených dosti. :d[/spoil]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
[SPOIL]No, musíme asi počkat na přestávku mezi třetinami. To nebyl ten zápas v programu dopředu avizován? [/SPOIL]
 

DeletedUser843

Guest
No a mne by zajímalo, jak moc se k té práci musíš přemlouvat. Vycházím z vlastní zkušenosti, že to, co si vezmu domů pořád odsouvám a odsouvám, až to pak dělám na poslední chvíli.

No úprimne, niekedy sa naozaj musím prehovárať zapnúť ten počítač.
Odsúvanie tiež funguje, ale nakonci sa to vždy vypomstí, pretože vždy to na mňa počká a potom keď je toho veľa, je to potom zbytočný stres.

[SPOIL]
Slovan určitě právě skoruje, že se nám Linteík odmlčel ;)
[/SPOIL]

[SPOIL]No, asi je zajímavější situace před brankou, než naše dotazy ... :([/SPOIL]

Nene, ja som odpisoval, nebojte.

Mňa by zaujímalo či máš okrem práce Community Manager DK a The West aj iné zamestnanie? Poprípade by si nám mohol povedať (ak ti to nevadí), že aké. :angel ;)

Momentálne nemám iné zamestnanie, ako len u Innogames.

Ahoj Linteo,
zajímalo by mě, kdyby jsi měl možnost začít úplně od znova, bez poznání kmenů nebo westu, čím by jsi se chtěl živit a bavilo by tě to? :)

No asi kozmonaut:D
To by ma bavilo.
(Alebo gigolo, keby som bol pekný:D)
 

DeletedUser843

Guest
Asi radšej budem odpovedať kratšie, aby som odpovedal na všetko:)

Ahojky Linteo :hi
Zajímalo by mě, jestli a v čem je podle tebe jinačí slovenská komunita hráčů, narozdíl od české a v čem je jinačí vůbec samotná hra - jestli se tedy dá nějaký ten rozdíl najít :)

Sú tam určité rozdiely v komunite hráčov na fóre, v hre podľa mňa sú obidve rovnaké. Českí hráči sú o niečo skúsenejší, mali ste skorší štart, takisto máte aj speed. Pomaly sa ten rozdiel v hre dorovnáva.

Jak si spokojen s týmem, který vedeš? ;)

Som spokojný a veľmi ďakujem každému, kto mi pomáha s hrou. Tu by som spomenul hlavne Kozmicza, ktorý je v našom teame najdlhšie, to je proste české zlato.

Zdravím,
Já pujdu radši do soukromého života :D Zajímalo by mě zda máš přítelkyni a pokud ano, jak se staví k tvému času strávenému na dk a westu?

Momentálne už radšej nemám hehe.
Zistil som, že sa to nedá pri tomto nejako stíhať:(
Okrem DK spravujem aj West, je to kopec hodín denne. Treba sa venovať aj rodine, no a keď mám niekedy voľný čas, tak si zapnem dáku hru na chvíľu. Nie je čas na ženy, takže sorry baby zatiaľ. Ale trpezlivosť ruže prináša, určite to nebudem robiť večne :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru