• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XV. NEDĚLE ..... lenduska vs vorrtorr

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser29834

Guest
Tak jdeme na to. :) Já začnu nezajímav, takovou tou klasickou otázkou, jakpak ses seznámila s DK a jak se to stalo, že ses propracovala až takl vysoko jako je pozice moderátora fóra? :)
 

DeletedUser

Guest
Dostala jsem se k tomu přes mého mladšího bratra. Zajímalo mě u čeho to tráví tolik času, tak jsem si také na světě 7 založila svou první vesničku. Prvních tak 14 dní mě hra ani moc nechytla, také jsem to moc nechápala, ale brzy jsem se dostala do velmi dobrého kmene. A spoustu hráčů mi pomohlo s taktikou a tak to hraju až do teď. A pokud jde o pozici moderátora, tak jsem si všimla na fórum, že angelino hledá nové síly. Poslala jsem přihlášku a bylo to.
 

DeletedUser11059

Guest
Já na to už narazil v kavárně, ale tady to rozvedu, abychom ser dozvěděli víc.
Ty a Viktor (Vudcaa) ... co to znamená to srdíčko ... je to opravdu láska a je taková ta virtuální (jako jen na chatu) nebo se navštěvujete a užíváte si pusinek, nebo to je jen hra a klam? ... A pravdu, a nic než pravdu, k tomu Ti dopomáhej třeba my všichni.
 

DeletedUser29834

Guest
Děláš moderátora (pokud dobře počítám) na foru 4 světů, z toho 3 jsou ty 3 nejnovější - což bývá na těchto forech největší aktivita. Zabírá to starat se o ně hodně času? :)
 

DeletedUser

Guest
Když svět 23 byl pár dní před spuštěním a hráči nabízeli pozvánky do kmenů. Už se nemohli dočkat, tak byli velmi aktivní. To jsem tu trávila docela dost času, ale jinak snažím se tomu věnovat tolik času, kolik můžu. Vždycky to jde víc, ale myslím že všechno co stíhat mám stíhám.
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]Tak šup lidi, všichni se můžete ptát ... jednu otázku v první hodince jistě najdete
lenduško ... mám tam otázku ;-) ... nahoře[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]No jsem čekala, že budu odpovídat, až se mi bude kouřit s klávesnice a zatím to tak nevypadá :([/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
Já na to už narazil v kavárně, ale tady to rozvedu, abychom ser dozvěděli víc.
Ty a Viktor (Vudcaa) ... co to znamená to srdíčko ... je to opravdu láska a je taková ta virtuální (jako jen na chatu) nebo se navštěvujete a užíváte si pusinek, nebo to je jen hra a klam? ... A pravdu, a nic než pravdu, k tomu Ti dopomáhej třeba my všichni.

.......... ????????
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru