• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XV. NEDĚLE ..... lenduska vs vorrtorr

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser29834

Guest
Vratme se k té sv7, kde si hrála, jakých si tam dosáhla úspěchů? :) Nejlepších?
 

DeletedUser19739

Guest
Kvítku, ty se za to stydíš když zrovna nějaké máš?:D No, taky mě tohle zajímá:)
 

DeletedUser

Guest
Na s7 jsem byla členkou a pak i vedla akademii kmene FIRBER. Zdravím Nefritku. A nahrála jsem něco kolem 900 000, tak nějak zhruba zároveň jsem hrála i s8 tam to bylo s bodama stejné. Oba světy jsem ukončila dobrovolně, jak s nedostatku času, tak mě i hra s více než pár vesničkama moc nebavila.
 

DeletedUser

Guest
Nutné nevím, ale nevidím v tom problém. Já osobně si toho teda moc nevšímám. Každý přestupek je jiný a každý hodnotím zvlášť.
 

DeletedUser

Guest
Teď nastává chvíle, na kterou jsem upozorňovala. Musím tak na 15 minut odejít snad to nebude déle. Dál pište dotazy, na každý určitě odpovím.
 

DeletedUser29834

Guest
900 000b, to už je skoro hranice kdy přestává být možné hrát bez PU. Dáváš přednost hře s ním nebo "klasicky" bez něj? :) Příp. jaký je tvůj názor na relativně nedávné vylepší od inna kdy se za PB dají získat i výhody, které nejen šetří čas ale i reálně pomáhají platícímu hráči proti neplatícímu ve hře.
 

DeletedUser29834

Guest
Tak já si ještě jeden doraz napíši,
zažila jsi na nějakém speedu "vylepšení" vojenské tábory? Pokud ano, co jsi na ně říkala? A jaký máš názor na jejich globální zrušení od inna?
 

DeletedUser

Guest
:) ahoj, psalas, že s každým jsi ochotná podiskutovat... znamená to, že nejsi podobný typ automata, jaký obvykle zažíváme s cheathuntery? kdy na otázku přijde odpověď ve stylu nakopírovaných pravidel a ani slovo člověka navíc?
nevím, jak ostatní, ale mně tento nedostatek komunikace, či jednostranný komunikační kolaps nebo jak to nazvat nejlépe dost vadí... :hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru