• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XV. NEDĚLE ..... lenduska vs vorrtorr

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser29834

Guest
Jj, to srdíčko by mě zajímalo, jeslti náhodou to nebudš třeba ty, kvůli komu už nemá Viktor čas na vedení kmen. magazínu (což by bylo teda plně pochopitelné, ale.. :D )
 

DeletedUser

Guest
Já na to už narazil v kavárně, ale tady to rozvedu, abychom ser dozvěděli víc.
Ty a Viktor (Vudcaa) ... co to znamená to srdíčko ... je to opravdu láska a je taková ta virtuální (jako jen na chatu) nebo se navštěvujete a užíváte si pusinek, nebo to je jen hra a klam? ... A pravdu, a nic než pravdu, k tomu Ti dopomáhej třeba my všichni.

Jejda přehlídla jsem to se omlouvám. S Vikim jsme kámoši dobře se nám spolu píše, ale to srdíčko je taková sranda :) Zajímalo nás jak na to budou všichni reagovat :)
 

DeletedUser29834

Guest
Jen aby!! :D

Na profilu tu máš aktivní světy pouze speedy, ale neplánuješ si ještě někdy zahrát normální svět (nebo plánuješ už všechny další nové světy nad 20 pouze moderovat na foru? :D ), příp. uvidíme tě na projektu? :)
 

DeletedUser

Guest
Momentálně zkouším sk14, ale zjišťuji, že mě to už tolik nebere. Není to tak dlouho co jsem si natáčela budík na 2 v noci, abych odeslala útoky. A teď nejsem schopná se donutit ani vstát ráno o těch 20 minut dřív. A na projekt bych ráda šla, ale ještě se rozhodnu. Teďka je tedy mou hlavní činností na dk moderování a občas nějaký ten speed.
 

DeletedUser19739

Guest
Tak já bych se zeptal na něco, co se týká spíše tvé prácě, čili moderování...

Nedávno sem zrovna od tebe dostal pár napoměnutí, stává se ti někdy, že se s nikým dostaneš do většího konfliktu? Nemyslím že ti napíše jenom nesouhlasim, ale třeba nadávání, vyhrožování apod....
 

DeletedUser

Guest
A jéje skoro denně. Jsem ochotna s každým diskutovat, ale pokud je někdo hrubý nebo začne vyhrožovat, tak přestanu odpovídat.
 

DeletedUser29834

Guest
Tak na nových světech se to asi objevuje opravdu více než kde jinde. :(
Ale stává se ti, že když už moderuješ forum daného světa že se o ten svět začneš více zajímat? O politiku, zkoumat názory jednotlivých hráčů jejich kmenů atd.? :)
 

DeletedUser

Guest
Když je to nutné k posouzení nějakého přestupku, tak ano. Jinak moc ne, protože si myslím, že bych tak mohla být předzaujatá.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Zdravím všechny přítomné,
můj dotaz směřuje taktéž do oblasti moderování - myslíš si, že je nezbytně nutné, aby pod avatarem a umístěním, byla pro uživatele ještě viditelná kolonka "Přestupky" ? :wacko
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru