• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XVI. NEDĚLE ..... Marapav vs ISLAND

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
[/SPOIL]

Já bych v tom střed zájmů neviděl, jelikož jako hráč působím na S20 a jako cheathunter na jiných světech. Pokud chci řešit něco na S20, musím postupovat naprosto stejně jako každý jiný hráč.

[SPOIL]ok...děkuji za odpověď :)
Postupuješ stejně...ale obracíš se na "svůj tým" ...není to stejné ;-))

Dnes jsme zde na foru s betkapetka řešili...co je a není možné sem psát.
Betkapetka uvádí, že toto je firemní forum..a nemůžeme se tedy divit...že články...které se neztotožňují s politikou firmy...jsou mazány.
Sleduješ naše spory? Pročítáš forum?
A co si konkrétně o tomto myslíš
:)[/SPOIL]
 

DeletedUser27816

Guest
[SPOIL]
Vo svojom avatarovi máš veľmi peknú mačku. Máš k týmto zvieratám nejaký špeciálny citový vzťah? Je to tvoja mačka, ktorú máš vo svojom avatare?
[/SPOIL]

Tato kočka je naše. Máme ji sice u ¨mých rodičů, ale je naše, jelikož si ji "vyprosila" manželka. Naši totiž vždycky měli doma nějakou kočku a manželka má opravdu vřelý vztah ke zvířatům. Když umřela předešlá, tak mamka už žádnou nechtěla. Jenže manželka ji nakonec přesvědčila a pořídili jsme jim tuto, britskou modrou.
 

DeletedUser27816

Guest
[SPOIL]
[SPOIL]ok...děkuji za odpověď :)
Postupuješ stejně...ale obracíš se na "svůj tým" ...není to stejné ;-))

Dnes jsme zde na foru s betkapetka řešili...co je a není možné sem psát.
Betkapetka uvádí, že toto je firemní forum..a nemůžeme se tedy divit...že články...které se neztotožňují s politikou firmy...jsou mazány.
Sleduješ naše spory? Pročítáš forum?
A co si konkrétně o tomto myslíš
:)[/SPOIL]
[/SPOIL]


Sice sleduji vaše spory, ale nevyjadřuji se k nim. Netvrdím, že vždy nesouhlasím s hráči, ale nejsem ten, který rozhoduje o tom, co na foru být může a nemůže. Od určité doby se na foru k těmto problémům nevyjadřuji, jelikož někteří hráči použijí část odpovědi, vytrhnou ji z kontextu a význam je jiný než byl původně. Proto otázky fora nechávám kompetentním.
 

DeletedUser20424

Guest
Vymenuj prosím hráčov z DK, ktorí ti po čase strávenom v DK komunite prirástli k srdcu a si vďačný, že si ich spoznal práve vďaka DK. Ku každému prosím uveď aj dôvod.
 

DeletedUser11059

Guest
Zmínil jsi, že máš drahou polovičku ... co ona a popřípadně ratolesti na to, že trávíš doma čas u počítače jako nějaký poberta, co je závislý na nějaké hře? Nebo se držíte hesla: "Hraje celá rodina."?
A znáš své znamení čínské i západního zvěrokruhu? - a myslíš, že se podle znamení dá určit pravděpodobný charakter člověka a jeho schopnost?
 

DeletedUser27816

Guest
[SPOIL]
Vymenuj prosím hráčov z DK, ktorí ti po čase strávenom v DK komunite prirástli k srdcu a si vďačný, že si ich spoznal práve vďaka DK. Ku každému prosím uveď aj dôvod.
[/SPOIL]

Jak už jsem psal předtím, jako hráč jsem nepatřil mezi ty, kteří by stáli nějak v popředí. Nicméně na začátcích mého působení jsem poznal pár hráčů, kteří mi pomohli a zasvětili mě do tajů DK. Jelikož je to ale už 4 roky, nepamatuji si jejich nicky.

Ale díky DK jsem poznal i jiné lidi, než jsou hráči a jsou to členové týmu. A z nich mi nejvíce k srdci přirostla již jednou mnou jmenovaná Indigra, je to naprosto skvělý člověk, který vás dokáže perfektně nabudit. Dalšími, kterých si vážím a jsem rád, že jsem je poznal, jsou Soník, Jiras, Hukk, Sepík, Avallone, a další a další.
 

DeletedUser27816

Guest
[SPOIL]
Zmínil jsi, že máš drahou polovičku ... co ona a popřípadně ratolesti na to, že trávíš doma čas u počítače jako nějaký poberta, co je závislý na nějaké hře? Nebo se držíte hesla: "Hraje celá rodina."?
A znáš své znamení čínské i západního zvěrokruhu? - a myslíš, že se podle znamení dá určit pravděpodobný charakter člověka a jeho schopnost?
[/SPOIL]

Určitě nehrajeme celá rodina, tomuto se věnuji jen já a manželka to už překousla. Částečně je to i díky tomu, že se mnou
byla na srazu Westu a poznala, že se tomuto věnují naprosto normální lidi.:D

Čínské znamení nevím, jinak jsem ryba. K druhé části, částečně asi jo, ale myslím, že ne vždy to musí zcela korespondovat.
 

DeletedUser11059

Guest
Doufám, že Ti nebude vadit, když se optám i na Tvé soukromí.
Čím se živíš a koresponduje to s tím, cos vystudoval? Zaměstnání i vypovídá o tom, kolik času kdo může věnovat hře a zda už to není závislák. Kočku máte, ale nehlídáte, tak co psa nebo jiné zvířátko? Máte? Plánujete?
Podle všeho bych hádal, že jsi nekonfliktní člověk, protože vycházet s každým se podle mě nedá (a to jsem také kliďas), takže, jsi opravdu nakonfliktní? Necháš se často napálit a jisté problémy jako reklamace musí řešit manželka? A kdo má větší vliv na případnou výchovu dětí? Spíš v trenkách, nahý nebo v pyžamu? A kolik hodin denně v průměru naspíš?
 

DeletedUser

Guest
Co si myslíš o barbarských vesnicích? Osobně mi barbarky ve hře vadí :)
Úplně bych je zrušila ;-)))

Nemyslíš...že jejich zabírání (farmaření)...nemá nic společného s úspěchem ve hře?
Hra s nimi dostává úplně jiný rozměr (horší) ...nežli pokud by se jednalo pouze o zabírání vesniček hráčů... :)
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Jak jsi se dostal do Teamu ?
Jestli již byla tato otázka položena, tak se omlouvám - neměla jsem čas si to tu přečíst pořádně.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru