• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XVI. NEDĚLE ..... Marapav vs ISLAND

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser27816

Guest
[SPOIL]
Doufám, že Ti nebude vadit, když se optám i na Tvé soukromí.
Čím se živíš a koresponduje to s tím, cos vystudoval? Zaměstnání i vypovídá o tom, kolik času kdo může věnovat hře a zda už to není závislák. Kočku máte, ale nehlídáte, tak co psa nebo jiné zvířátko? Máte? Plánujete?
Podle všeho bych hádal, že jsi nekonfliktní člověk, protože vycházet s každým se podle mě nedá (a to jsem také kliďas), takže, jsi opravdu nakonfliktní? Necháš se často napálit a jisté problémy jako reklamace musí řešit manželka? A kdo má větší vliv na případnou výchovu dětí? Spíš v trenkách, nahý nebo v pyžamu? A kolik hodin denně v průměru naspíš?
[/SPOIL]

Čím se živím jsem už psal, pracuju jako OSVČ v oblasti financí. Takže v podstatě pracuju i věnuju se hře průběžně po celý den. :D
Ze zvířátek máme doma ještě vodní želvu.
Myslím si, že jsem nekonfliktní, ale netvrdím, že nejsou situace, které mě dokáží vytočit do běla.:D
Většinu záležitostí, především rozpočet, apod. řeší manželka. Reklamace a takovéto záležitosti jsou na mě, jelikož mnohdy dokážu prodejce přesvědčit o tom, že mám pravdu. :D
Děti zatím nemáme, ale rozhodně k tomu plánujeme přistupovat rukou společnou.
Spím v pyžamu. V průměru naspím 5-7 hodin denně. Jak kdy.
 

DeletedUser27816

Guest
[SPOIL]
Co si myslíš o barbarských vesnicích? Osobně mi barbarky ve hře vadí :)
Úplně bych je zrušila ;-)))

Nemyslíš...že jejich zabírání (farmaření)...nemá nic společného s úspěchem ve hře?
Hra s nimi dostává úplně jiný rozměr (horší) ...nežli pokud by se jednalo pouze o zabírání vesniček hráčů... :)
[/SPOIL]

Co říkám na barbarky? Osobně si nedokážu představit, že by ze hry úplně vymizely. Nicméně bych řekl, že tento problém má stejný jmenovatel, jako spousta dalších, nikdy nebudou spokojeni všichni. Takže pokud by se barbarky odstranily, Ty a další budete spokojeni, další ale budou nadávat.
 

DeletedUser11059

Guest
Měl jsi někdy nějaký nápad, nebo dokonce návrh na vylepšení hry (třeba fórum s oddělením jako v rychlém náhledu, nebo zrušení PÚ), který bys i nyní nadále uvítal? (Ačkoliv nejsi aktivní hráč, tak znáš názory a vzpomeneš si jistě na své hráčské období)
 

DeletedUser27816

Guest
[SPOIL]
Jak jsi se dostal do Teamu ?
Jestli již byla tato otázka položena, tak se omlouvám - neměla jsem čas si to tu přečíst pořádně.
[/SPOIL]

V podstatě úplně jedoduše. Na foru bylo, že DK tým rozšiřuje své řady, tak jsem odpověděl. Byl mi poslán test, který jsem vyplnil. Pak jsem podstoupil osobní skype rozhovor s Indigrou a ta mě přijala.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Kde se Ti líbilo více - na Severu Moravy, nebo její Jižní část - a proč?
 

DeletedUser11059

Guest
Jaký typ žen ve svých snech preferuješ? A patří Tvá manželka do této skupiny? (bývá zvykem, že sny se s realitou naprosto neshodují v tomto případě) Jezdíš raději v bezpečném autě, nebo bys byl rád vlastníkem nějaké pořádné motorky?
Kolik Ti bylo, když jsi se stal díky ženě mužem a pokud si i vzpomeneš na svou první pusu z lásky - kolik Ti bylo, kdy a zda si vybavíš i pocity? Jsi i na Westu, dáváš víc času Westu nebo DK? A protáhneme to do 20:15?:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser27816

Guest
[SPOIL]
Měl jsi někdy nějaký nápad, nebo dokonce návrh na vylepšení hry (třeba fórum s oddělením jako v rychlém náhledu, nebo zrušení PÚ), který bys i nyní nadále uvítal? (Ačkoliv nejsi aktivní hráč, tak znáš názory a vzpomeneš si jistě na své hráčské období)
[/SPOIL]


Co se týče hry jako takové, tak jsou tu mnohem a mnohem zkušenější hráči, kteří by dokázali najít, jakým způsobem hru vylepšit a tím ji zase posunout vpřed. Co se týče zrušení PÚ, tak si myslím, že toto je naprosto zcestné. Pokud by nebylo hráčů, kteří si platí PÚ, nebyly by DK vůbec. Netvrdím, že se všemi prémiovými výhodami souhlasím, na druhou stranu bych řekl, že DK jsou tímto ovlivněny daleko méně než jiné hry, ve kterých je hra bez prémiových výhod témeř nehratelná.
 

DeletedUser27816

Guest
[SPOIL]
Kde se Ti líbilo více - na Severu Moravy, nebo její Jižní část - a proč?
[/SPOIL]

Obě dvě části mají svá specifika i krásu, takže se nedá říct, kde je to hezčí. Severní Morava je mé rodiště, na jižní žiju větši část života.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
A kdyby jsi stál před volbou žít někde jinde, které místo na zeměkouli bys zvolil?:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru