• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XVIII. NEDĚLE ..... betkapetka vs zeli999

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
06/11/11 ... ..... start pořadu v 18:00h ...

..... H O S T :
.....
betkapetka - (jeden ze dvou hlavních supporterů na CZ a jeden ze dvou supporterů na SK a aktivní hráč cs2)

..... T A Z A T E L :
.....
zeli999 - (aktivní hráč na SK)

N Á H R A D N Í C I :
[spoil]náhradníci jsou Ti, kdo zastoupí daného v nečekané nepřítomnosti ... pokud nebudou nuceni nahradit daného, stávají se automaticky hlavním hostem a tazatelem v následujícím pořadu

N Á H R D N Í K ... H O S T :
..... ..... - (.....)

N Á H R D N Í K ... T A Z A T E L :
..... ..... - (.....)
[/spoil]

Produkce pořadu si vyhrazuje všechna práva k změnám v pravidlech i popřípadnému zrušení pořadu v následně vysvětlených případech.

ostatní důležité informace k pořadu (pravidla):
ZDE

diskuse před začátkem:
ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji.
 

DeletedUser30368

Guest
Hlásím, že jsem zde...A zdravím všechny pozorovatele :) A samozřejmě Betkapetka.
 

DeletedUser30368

Guest
No, tak já bych už začal.

Začal bych Tím, zda by jsi Nám prozradil své jméno a zda bych Ti po dobu tázání mohl tykat, nebo i poté, protože je mi méně let, než Tobě, aby to nebylo nezdvořilé :)
 

DeletedUser3219

Guest
jsem Honza, tykat mi samozřejsmě lze - jsme na internetu :D
 

DeletedUser11059

Guest
Zdravím oba chlapy v dnešním křesle a předávám slovo ... zelí ptej se.
 

DeletedUser30368

Guest
Jen pro Zajímavost jsem také Honza.

jak jsi se dostal k hraní DK a poté na funkce, které momentálně zastáváš? :)
 

DeletedUser3219

Guest
Jen pro Zajímavost jsem také Honza.

jak jsi se dostal k hraní DK a poté na funkce, které momentálně zastáváš? :)

ke hraní jsem se dostal náhodou - byl u mě synovec mé drahé polovičky a ukazoval mi, co novýho našel na netu. A já si řek. Jééé, hodně dlouhej warcraft, to je super :DD... pak si mě asi před 2 lety "vytáhl" kozmicz na foru a domluvili jsme se, že budu dělat moda. A protože dělá zástupce Linteovi, dostal jsem se jako support na slovenské DK, kde teď dělám cheata...a po nějaké době mě na srazu indigra nabídla dělat v supportu i u nás. Takhle jednoduchý to bylo :)
 

DeletedUser30368

Guest
Docela rychlá cesta. Můžeš nám napsat pár vět o sobě? Nějaké zajímavosti ze hry a nebo nějaký legrační zážitek, který Tě potkal buď ve hře, nebo v Suportu? :)
 

DeletedUser19739

Guest
Jaj propásl jsem začátek... No neva taky se zeptám:)

Jsi jestli se nepletu jeden z nejvyžších na českém suportu. Můžeš mi prosím vysvětit jednu věc? Dost často se setkávám s lidmi co si na to stěžují, i mne se to děje. Proč, když někdo podá dotaz na Suport, tak trvá i několik dní než dostane odpověď, a někdy jí dokonce nedostane vůbec?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru