• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XVIII. NEDĚLE ..... betkapetka vs zeli999

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3219

Guest
pár vět o mě? to jsou asi tak dvě, že? :D.... Je mi 32, ženatej, 2 děti, tlustej, línej, občas se snažím bejt i vtipnej. Pocházím z Prahy - to je takový malý město někde mezi Berlínem a Vídní...

Legrační zážitek? Občas jsou vtipné některé reakce hráčů v ticketech, občas mě něco pobaví na světě2, ale bez znalosti kontextu by vám to nepřišlo vtipný.
 

DeletedUser30368

Guest
Je práce v suportu podle Tebe těžká? :)
A děti se chystají na DK? .)
 

DeletedUser3219

Guest
Jaj propásl jsem začátek... No neva taky se zeptám:)

Jsi jestli se nepletu jeden z nejvyžších na českém suportu. Můžeš mi prosím vysvětit jednu věc? Dost často se setkávám s lidmi co si na to stěžují, i mne se to děje. Proč, když někdo podá dotaz na Suport, tak trvá i několik dní než dostane odpověď, a někdy jí dokonce nedostane vůbec?

To vždy záleží na tom, na co se ptá a koho chce. Lidé se na support obvykle obracejí ve dvou případech:
1) mají dotaz, nebo technický problém, který si může vzít kterýkoliv ze supportérů, který je zrovna on-line. Tam bývají reakce poměrně rychlé, většinou v řádu hodin.
2) Obrací se na support jako odvolání na BAN ve hře, nebo například s nějakou zcela specifikou věcí, kterou může řešit jenom konkrétní daná osoba v supportu - a pak je holt potřeba počkat, než se dostaví ta konkrétní osoba a může řešit.
 

DeletedUser31120

Guest
Předem Zdravím chystáš se někdy ze supportu odejít ?
 

DeletedUser7531

Guest
Nazdar všichni a betkopetko :D

Mám jednu otázku - nevíš kolik ti to dlužím jestli 10Kč nebo 20 Kč? Já už zapomněl ... :D
A k tomu ještě takový poddotaz - nevíš jestli a na kdy se chystá nějaký sraz DK na kterém by jsme mohli splatit dluhy? :yes
 

DeletedUser30368

Guest
No ty by jsi hrál jinou online hru. :) hrál jsi jiné hry kromě DK a proč jsi, jestli jsi jiné hrál zůstal nejvíce věrný DK?
 

DeletedUser19739

Guest
Ok, vím že už nemám otázky, ale chci reagovat na tuhle jednu, nevadí to papasese? Velký nápor tu zatím moc není tak snad neva...

Například já sem nedávno psal na suport, odpověď trvala asi den ale nakonec přišla a to přímo od Indygry. Bohužel byla poslední. Teď už je to... ani nevím kolik, týden mynymálně, a už sem několikrát burcoval a prosil odpověď - nic. To se může stát jak?
 

DeletedUser3219

Guest
Nazdar všichni a betkopetko :D

Mám jednu otázku - nevíš kolik ti to dlužím jestli 10Kč nebo 20 Kč? Já už zapomněl ... :D
A k tomu ještě takový poddotaz - nevíš jestli a na kdy se chystá nějaký sraz DK na kterém by jsme mohli splatit dluhy? :yes

ahoj, :D já na to už dávno zapomněl :). teď momentálně o srazu nevím, ale jako většina chlapů neumím plánovat dál, než na týden dopředu
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru