• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XVIII. NEDĚLE ..... betkapetka vs zeli999

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3219

Guest
No ty by jsi hrál jinou online hru. :) hrál jsi jiné hry kromě DK a proč jsi, jestli jsi jiné hrál zůstal nejvíce věrný DK?

Zkoušel jsem i jiné hry od Inno, ale omrzeli mě dost rychle. Zkoušel jsem i další 2 hry, podobné DK, ale spíš ze zvědavosti. Na DK mě chytnul tým lidí ve kmeni a vím, že nejsem schopen držet v hlavě víc věcí než kmeny, takže další onlinovka jedině ž s kmeny skončím :)
 

DeletedUser7531

Guest
Tak to jsem si měl půjčit víc! :rofl Už ani nevim na co to bylo ... :scratch
 

DeletedUser30368

Guest
Budeme doufat, že neskončíš :)

Máš doma nějakého domácího mazlíčka? :)
 

DeletedUser3219

Guest
Ok, vím že už nemám otázky, ale chci reagovat na tuhle jednu, nevadí to papasese? Velký nápor tu zatím moc není tak snad neva...

Například já sem nedávno psal na suport, odpověď trvala asi den ale nakonec přišla a to přímo od Indygry. Bohužel byla poslední. Teď už je to... ani nevím kolik, týden mynymálně, a už sem několikrát burcoval a prosil odpověď - nic. To se může stát jak?

Pokud odpověď přišla od indigry, muselo jít o něco závažného co nemohl vyřešit nikdo z jejích podřízených. Bude to tedy poměrně složitá věc a je tedy klidně možné, že na tvůj ticket opravdu dlouho nikdo neodpovídá. Na tvém místě bych se velmi slušně a zdvořile připomněl dalším ticketem.
 

DeletedUser11059

Guest
Když už jsme u domácích mazlů ... já si pamatuju, jak jsem nechtích zabil křečky (nechal jsem je jako prcek (5 let) na balkoně v akvárku a zavřené a na slunku 30 stupňů celý den. Brácha nechtíc zabil kamenem další křečky ... vysypal se mu kýbl do akvárka ... dégra snad taky někoho nechtíc umordovala, máme koupila mořskou žábu do akvárka k rybičkám a do týdne nebyla žádná pak i čolci neustály žábu .... takže otázka, kda a jak jsi NECHTÍC umordoval Ty nějaké zvířátko? Nebo sourozenci?
 

DeletedUser30368

Guest
Čekal jsem podobnou odpověď, i když jsme se nejspíše nikdy ani na fóru nesetkali :)

Co říkáš na úbytek hráčů na novějších světech a jejich rychlé vznikání?
 

DeletedUser3219

Guest
Když už jsme u domácích mazlů ... já si pamatuju, jak jsem nechtích zabil křečky (nechal jsem je jako prcek (5 let) na balkoně v akvárku a zavřené a na slunku 30 stupňů celý den. Brácha nechtíc zabil kamenem další křečky ... vysypal se mu kýbl do akvárka ... dégra snad taky někoho nechtíc umordovala, máme koupila mořskou žábu do akvárka k rybičkám a do týdne nebyla žádná pak i čolci neustály žábu .... takže otázka, kda a jak jsi NECHTÍC umordoval Ty nějaké zvířátko? Nebo sourozenci?

nechtíc? to si nevzpomenu, ale jako kluk jsem ulovil krtka, stáhnul ho z kůže, a pokoušel se ji vydělat, abych si z ní něco udělal (už nevím co to bylo, aby bylo to děsně důležitý) - ale rodiče mi nedovolili ji žvýkat, jako to dělaj indiáni, takže mi zatvdrla...:(. Pak jsem zkoušel prakem ulovit veverky a ptáky a kopím nabodívat pstruhy v potoce, ale úspěšný jsem nebyl.... ale trhal jsem mouše křídla, jestli se to počítá :D
 

DeletedUser3219

Guest
Čekal jsem podobnou odpověď, i když jsme se nejspíše nikdy ani na fóru nesetkali :)

Co říkáš na úbytek hráčů na novějších světech a jejich rychlé vznikání?

On linovky jsou jako všechno kolem nás do značné míry otázkou módy. Kmeny byly ve své době něco nového, měli hodně reklamy a všichni je chtěli hrát - někdo je přitáhl do školy a v ten moment prostě museli hrát všichni... ale doba se změnila, dneska je zas módni pěstovat na netu kukuřici, nebo jezdit s tančíkem...

myslím, že světy vznikaj poměrně konstantní rychlostí - ale kdyby to tak skutečně bylo, šlo by samozřejmě o snahu nalákat co největší počet hráčů, to je poměrně jasné.
 

DeletedUser30368

Guest
Dobře, tak další otázky budou spíše, abychom o Tobě věděli něco jiného, než spojitosti z DK.

jak Ti šla Základní škola a , kde jsi pokračoval dále? :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru