• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXI. NEDĚLE ..... Mikosansobi vs mirosaurus

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
04/12/11 ... ..... start pořadu v 18:00h ...

..... H O S T :
.....
Mikosansobi - (aktivní hráčka cs21 a cs24, nová wiki byrokratka, nová vedoucí Kmenového magazínu)

..... T A Z A T E L :
..... mirosaurus - (aktivní hráč cs7 a cs 24, informátor pro KM II. cs7)


N Á H R A D N Í C I :
[spoil]náhradníci jsou Ti, kdo zastoupí daného v nečekané nepřítomnosti ... pokud nebudou nuceni nahradit daného, stávají se automaticky hlavním hostem a tazatelem v následujícím pořadu

N Á H R D N Í K ... H O S T :
..... Mikosansobi - (nová byrokratka wiki, nová vedoucí KM, aktivní hráčka cs21 a 24)

N Á H R D N Í K ... T A Z A T E L :
..... K.iller - (bývalý cheathunter, aktivní hráč cs24, nejlepší svět cs3 - 137 dobytí)
[/spoil]

Produkce pořadu si vyhrazuje všechna práva k změnám v pravidlech i popřípadnému zrušení pořadu v následně vysvětlených případech.


ostatní důležité informace k pořadu (pravidla):
ZDE

diskuse před začátkem:
ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Tak snad po 14 dnech opět přivítáme dnešního Hosta i tazatele a proběhne další pořad ... další díl .... další pokračování Křesla pro Hosta.

Zdravím a vítám jako Hosta Drooha a jako tazatele mirosaura ... ale pokud se Drooh nedostaví, neboť ho zde nevidím, pak bychom požádali Mikosansobi, aby se chytla své role zástupce.... čili náhradníka.

A samozdřejmě vítám i všechny ostatní.
 

DeletedUser19739

Guest
Tak já se omlouvám za menší zdržení (matka neví co jsou hodinky :)) a už jsem tu, jestli je zde i papas a Drooh tak můžem začít :)
 

DeletedUser11059

Guest
podle mě vizuelně dostupných informací bych s jistotou mínil, že Drooh se nedostavil a nedostaví ,,,
A proto bych pro dnešek pozval na jeho místo Mikosansobi ... novou byrokratku wiki a vedoucí časopisu KM II.
 

DeletedUser11059

Guest
Takže miro ... máš slovo a Miko je celá Tvoje ;-)

edit:/

sem tam si ji pujčíme
 

DeletedUser

Guest
[spoil]já taky zdravím.. po dlouhé době jsem opět zavítala do těchto ošklivých vod fora ,-) a to jen kvůli tobě žabko :D[/spoil]
 

DeletedUser19739

Guest
Výborně :) Takzačnu absolutně neoriginálně, snad mi odpustíte, prozradíš nám Miko, kdo jsi jako člověk? Máš rodinu? Čím se živíš, jaké máš koníčky a zájmy...?
 

DeletedUser11059

Guest
Ta já začnu hned na Tvé funkce .....
Monča ukončila svou byrokracii a Tys ji přebrala, Viktor zrušil časák, pak ho předal gaginovi a ten zas Tobě ... a dá se říct ... vše ve stejný moment ... .není toho na Tebe moc, nebo prostě brnkačka, vždyť jsi ženská a v klidu zvládáš i 30 věcí najednou?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru