• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXI. NEDĚLE ..... Mikosansobi vs mirosaurus

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
[SPOIL]my chcem nějaký perličky, tajnosti, špatnosti :D[/SPOIL]
 

DeletedUser34342

Guest
Výborně :) Takzačnu absolutně neoriginálně, snad mi odpustíte, prozradíš nám Miko, kdo jsi jako člověk? Máš rodinu? Čím se živíš, jaké máš koníčky a zájmy...?


:) Jsem jaká jsem (to nechám na posouzení ostatním), rodinou asi myslíš zda jsem vdaná, mám děti......ne, jsem svobodná, bezdětná, mám dva nádherné kocourky Kubu a Bejlíka, pracuji na letišti v bezcelní zóně v parfumerii. Jsem supervizorkou pro několik obchodů a dále kosmetickou poradkyní pro japonskou značku Shiseido.
Mé koníčky:
miluju toulky přírodou, čtení, cestování a samozřejmě DK :)


Omlouvám se, pokud mi budou odpovědi chviličku déle trvat, ale moc jsem toho ze včerejška na dnešek nenaspala a přiznám se, že jsem momentálně zpomalená.
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]Miko psla, že na dnešek spala jen hodinku ... tak asi u toho odpovídání usnula ... pšššt ;-)[/SPOIL]
 

DeletedUser19739

Guest
To snad nebude vadit, já zas nemám nejrychlejší internet, tak sem na tom stejně :)

A teď se možná zeptám na něco co všichni ví a budu za blbce, ale už dlouho mi vrtá hlavou, proč ti všichni říkají "žabička" je to přezdívka? Jak si k ní přišla?
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]K d y ž .... j s i .... d n e s .... z p o m a l e n á .... t a k ..... j á ..... n a ...... t e b e ..... n e b u d u ...... p o s p í c h a t [/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]náhodou dobrá otázka, já to např nevím.. a zajímalo by mě to[/SPOIL]
 

DeletedUser19739

Guest
[SPOIL]hihi dík :)

Aspoň si stihnem popovídat mezi sebou :D[/SPOIL]
 

DeletedUser34342

Guest
Ta já začnu hned na Tvé funkce .....
Monča ukončila svou byrokracii a Tys ji přebrala, Viktor zrušil časák, pak ho předal gaginovi a ten zas Tobě ... a dá se říct ... vše ve stejný moment ... .není toho na Tebe moc, nebo prostě brnkačka, vždyť jsi ženská a v klidu zvládáš i 30 věcí najednou?

Vzhledem k tomu, že jsem na nemocenské, toto momentálně neřeším. Jsem k dispozici téměř celý den a někteří mě tu mohou zastihnout i v noci :)
Je pravdou, že to přišlo nečekaně a je jasné, že sedět na dvou židlích současně se nedá. Alespoň ne napořád. Rozhodla jsem se tedy, že požádám hráčku joannina, zda by nechtěla být součástí Redakčního týmu. Jsem moc ráda, že nabídku přijala a spolu budeme moct nadále informovat hráče o dění na DK.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru