• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXI. NEDĚLE ..... Mikosansobi vs mirosaurus

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser19739

Guest
To snad nebude vadit, já zas nemám nejrychlejší internet, tak sem na tom stejně :)

A teď se možná zeptám na něco co všichni ví a budu za blbce, ale už dlouho mi vrtá hlavou, proč ti všichni říkají "žabička" je to přezdívka? Jak si k ní přišla?

Možná jsi přehlídla, tak ať to neusíná :)
 

DeletedUser34342

Guest
To snad nebude vadit, já zas nemám nejrychlejší internet, tak sem na tom stejně :)

A teď se možná zeptám na něco co všichni ví a budu za blbce, ale už dlouho mi vrtá hlavou, proč ti všichni říkají "žabička" je to přezdívka? Jak si k ní přišla?

Jejda :D:D:D to je historika sama o sobě :D

Tato přezdívka se mě drží od útlého věku. Příjmení mám Žambochová, chvíli mi říkali na základní škole žambíku (pod žambík1 jsem se i poprvé zaregistrovala na DK a byl to svět 13), bratrovi říkali žabáku a protože se nikomu nelíbil žambík ani "žabákova ségra" tak vznikla žabka.

Po nástupu do prvního zaměstnání nebyl čas na legrácky a začala jsem "slyšet" na své křestní jméno Romana.
Po přihlášení na svět 15 mě oslovila hráčka a automaticky mě začala nazývat žabkou. Takže se vrátila má přezdívka z dětství a nechám si tak říkat. Teď už slyším i na Miko :D
 

DeletedUser

Guest
tak ted má otázka
jaký byl tvůj největší trapas v životě? :p:p:p
 

DeletedUser19739

Guest
Aha :)

A pročpak jsi přešla z Žambík na Mikosansobi? Příde mi to Japonské nebo z podobné kultury, ale absolutně se nevyznám... prozraď nám, má to nějaký hlubší význam?
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]já vim proč mikosansobi.. no žabka ví že se mi líbí japonsko, tak aby mě nahnala k nim do KM, tak si dala japonský nick :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D[/SPOIL]
 

DeletedUser19739

Guest
[SPOIL]Hehe, myslim že Miko je Miko déle než KMII :)[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]no jo.. byl to chatrný pokus to tu trošku rozproudit :([/SPOIL]
 

DeletedUser34342

Guest
tak ted má otázka
jaký byl tvůj největší trapas v životě? :p:p:p

Těch bylo :sorry ale na jeden si vzpomínám, když jsem ještě pracovala na recepci Plzeňského Prazdroje před X lety, tak tam občas přišla na návštěvu nějaká celebrita. Tehdy to byl Felix Slováček s Dagmar Patrasovou. Samozřejmě, že jsem neodolala a požádala ji o podpis. A při této příležitosti jsem se samozřejmě nemohla jinak než pochlubit, že jsem byla na jejím představení s Júlinkou když mi bylo 6 let. A že ten čas letí a že je to sice nějakých 20 let zpátky, ale že pořád vypadá dobře :blush:blush:blush
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]Tak šup lidi, nebojte se zeptat. žbkamikožambíksansobi 1 to ustojí[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru