• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXIII. NEDĚLE ..... zelí999 vs papasese

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
25/12/11 ... ..... start pořadu v 17:30 h ...

..... H O S T :
.....
zelí999 - (aktivní hráč cs11 a 24, nejrychleji rostoucí počet příspěvků z nezabanovaných uživatelů fóra ;-))

..... T A Z A T E L :
..... 1Pupik1989 - (aktivní hráč cs24, bývalý moderátor a producent scriptů)

N Á H R A D N Í C I :
[spoil]náhradníci jsou Ti, kdo zastoupí daného v nečekané nepřítomnosti ... pokud nebudou nuceni nahradit daného, stávají se automaticky hlavním hostem a tazatelem v následujícím pořadu

N Á H R D N Í K ... H O S T :
..... Diktator Miloš - (bývalý hráč CZ DK, nyní moderátor SK fóra)

N Á H R D N Í K ... T A Z A T E L :
..... ..... - (.....)
[/spoil]


Produkce pořadu si vyhrazuje všechna práva k změnám v pravidlech i popřípadnému zrušení pořadu v následně vysvětlených případech.

ostatní důležité informace k pořadu (pravidla):
ZDE

diskuse před začátkem:
ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Zdravím kmenařský lid v den Štědrovečerní večeři, doufám, že kdo si něco přál, včera z toho alespoň něco dostal,
na úvod ještě jednou všem přeji hlavně hodně zdraví a příjemné svátky a
můžeme začít dnešní vysílání.

Přítáme jako Hosta hráče, co má z aktivních (nebanovaných) uživatelů největší nárust příspěvků na zdejším fóře ... zelího999
a jako tazatele ještě nedávno aktivního moderátora a člověka, co v herní podpoře technického rázu znamenal mnoho tím, že vymýšlel scripty pro zlepšení hry .... 1Pupika1989,
a samozdřejmě i Vás ostatní, kdo jste si v tento sváteční den udělali chvilku a přišli se podívat a přiložit otázku k dílu.

Vítám Vás a předávám slovo oběma dnešním hlavním protagonistům.
 

DeletedUser30368

Guest
Děkuji za pozdravení a za pozvání. Osobně doufám, že tu někdo bude rýpat svými otázkami, i když je to jen den po Štědrém dni.
 

DeletedUser11059

Guest
Nežli Pupik zaregistruje již pokročilou hodinku, odstartuji první otázku.
Zelí, jsi zde opravdu často, Ty nemáš soukromí? A pokud ano, co v něm děláš? Takový Tvůj běžný den, jak vypadá?
 

DeletedUser30368

Guest
Ahoj, tak mám soukromí, ale nejsem v žádných partách, co spolu chodí ven, protože nemám dobrou přístupnost a jejich chování mi připadá hrozné.

Normální všední den vypadá, tak, že vstanu okolo 6:05 - snídaně atd. kouknu, kdo má svátek a narozeniny na noťasu a jdu na autobus, který mne odveze na gympl (kolem 7. hodiny ranní) ve škole ne nemám, tak se těším až přijedu domů, tak většinou kolem 16:00 jsme už doma, pak domácí práce a učení mám za hodinku a půl odbito, ptoé už jen noťas, tak do 23:00, pak si jdu číst, nebo rovnou spát :)
 

DeletedUser33784

Guest
Zdravím zelíčko. :yes

Má otázka: Co ona zmiňovaná Štědrovečerní večeře? Nějaký obří nášup něčeho neznámého nebo kapřík a bramborový salát jako většina českých domácností? :hi
 

DeletedUser30368

Guest
Večeře byla dobrá, jako u většiny českých rodin. Ovšem já ryby nejím, tak jsem měl kuřecí řízek. Letos jediný, kdo si dasl peníze pod ubrus jsme byl já, tak uvidím, jak na tom budu finančně :).
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]takový zvyk neznám ... peníze pod ubrus. Třeba šupinu pod talíř a pak do peněženky, to jo, ale tento nee.[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru