• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXIII. NEDĚLE ..... zelí999 vs papasese

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30368

Guest
Ježíšek mi překvapivě nepřinesl ponožky, ale dostal jsem krásné dárky :) Knížky, pokračovačky v tanečních, nějaké věci ke studiu :)

No vm, že Ježíšek nenosí dárky, ale v Ježíše věřím.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]ja tento zvyk poznám, tiež sme mali každý pod obrusom peniaze, oco mi tam šupol 20€ :D[/SPOIL]
 

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]zeli ja taktiez gympl a nieje to lahke :D[/SPOIL] A moja otazka :
Mas tu vela kamaratov poznas sa s niektorimi aj osobne ??
[SPOIL]sorry za chyby pisem len z mobilu chcel som byt on-line pri tomto kresle[/SPOIL]
 

DeletedUser30368

Guest
Osobně z tohoto fóra neznám neznám nikoho, ale chystám se na nějaký sraz až bude :)

Ze hry znám jen tři lidi, ale dva z nich jsou nováčci a hře nedávají čas. Poslední je však hráč Keltill, se kterým jsem byl v tanečních, jsme docela dobří kamarádi :)

[SPOIL]
Jo gympl je těžký
[/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]gympl je brnkačka ... ale bez vysoké skoro na nic[/SPOIL]
 

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]jj to je pravda :D
A pytam sa len tak na tych kamaratov ja som tam tiez spoznal par skvelych ludi :D[/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]do doby, nežli Pupik dorazí (snad jen zapomněl, že se začíná o půl), budu dělat tazatele.[/SPOIL]

mě to nedá a musím se zeptat, považuješ se spíš za spamera, nebo prostě jen uživatele, co rád komunikuje, nebo za přínosného uživatele?
 

DeletedUser30368

Guest
[SPOIL]
papasese souhlasím
[/SPOIL]

Já osobně se považuji za normálního uživatele, co jen rád přispívá. Spammer nejsem na to zde jsou ještě jiní (aspoň myslím) Přínosný jsem někdy.
 

DeletedUser11059

Guest
A dokázal by sis představit reálně, že by mohla přijít příležitost a stak by ses členem týmu? Pokud ano, jakou funkci bys raději měl ... mód, supp, cheat, wikař, speed ... ?
 

DeletedUser30368

Guest
No to si nedokážu představit, ale asi bych bral jen moderátora, jejich práce je radit zde a nemusejí znát žádné programování (základy)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru