• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXIII. NEDĚLE ..... zelí999 vs papasese

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Supportér ani Cheathunter nemusí vedieť programovať, vôbec. :)[/SPOIL]
 

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]To by bola funkcia pre teba mas tu o vsetkom prehlad a kedze si zo vsetkimi kamarat tak by si nedaval banny dufam :D
A kedy môzem dat dalsiu otazku ?? :D[/SPOIL]
 

DeletedUser30368

Guest
No funkce por mne by to asi nebylo, ale líbí se mi Vudcuv flek :D (Jednou jsem i přemýšlel, že bych jim napsal do náboru, ale není na to tolik času zde býti :)
 

DeletedUser11059

Guest
Na každého jednou přijde tato otázka ... zelí999 proč? Já tam vidím obrácené 3 šestky, že by spojitost, jen skrytá?
 

DeletedUser34342

Guest
Ahoj zelíčko :)

Jako zálibu na profilu máš Diplomacii :D můžeš nám k tomu něco napsat? Trochu nám tuto zálibu rozvinout. To jako diplomaticky proplouváš známkami a diplomaticky o tom diskutuješ s učiteli, nebo diplomaticky balíš holky... :p
 

DeletedUser30368

Guest
zeli999 vzniklo, tak, že Zelí je přezdívka od jména Zelený (moje příjmení) , 999 vzniklo, tak, že jsem nevěděl, co si dát, protože jen zelí bylo obsazeno, proto náhodně jen 999.


Miko, tak diplomacie všeobecně, ale spíše, než diplomacie je to politika, v které bych chtěl v budoucnu rozvinout svou působnost (v profilu předělám :) )

Nebojím se jednat s učiteli ani s holkami :D
 

DeletedUser11059

Guest
Podle všeho jsi mládě, jaké máš zkušenosti s alkoholem (jen jestli okolí může od Tebe čekat flekaté aleje po Silvestru) a co cigarety, kouříš?
 

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]zabicko velmi povedena otazka :D
A papasese diky :D[/SPOIL]
Tak moja otazka kedze tu niesom dlho ako dlho uz hras Dk ?? A ako si sa k tomu dostal :D
[SPOIL]Neberte to ako dve otazky :D[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru