• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXIII. NEDĚLE ..... zelí999 vs papasese

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30368

Guest
[SPOIL]
papasese klidně déle záleží na Tobě jako tazateli :)
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Přeji hezký sváteční podvečer.
Nevím zda ještě mohu položit otázku, když je už 120 minut za námi, ale omlouvám se, dřív jsem si tu toho nevšiml.
Ale tak zkusím to.

Zelí999, píšeš že by jsi se rád zúčastnil srazu.
Myslíš si že je na škodu, že se letos žádný sraz nekonal a s kým by jsi se nejraději osobně setkal ?

Děkuji za případné opovědi.
 

DeletedUser11059

Guest
Když jsi proti tomu, aby byl cizí jazyk jako základní učivo na školách, tak jak se tváříš na to, že dost velká část národa neumí ani pořádně ten náš, ČESKÝ JAZYK?
 

DeletedUser30368

Guest
[SPOIL]
Myslím, že jsem si spletl jméno nebyla to ato strana. Možná si vzpomenu, pak Ti to dodatečně napíši :)
[/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
Přeji hezký sváteční podvečer.
Nevím zda ještě mohu položit otázku, když je už 120 minut za námi, ale omlouvám se, dřív jsem si tu toho nevšiml.
Ale tak zkusím to.
protáhli jsme to do 20h a je neomezený limit otázek na každého[/SPOIL]
 

DeletedUser30368

Guest
papasese s Češtinou je to horší :( Podle mne dokud neumím pořádně vlastní neměl bych se motat s dalším, ale jsme v rychlé době, tak to nejde.


Je mi líto, že sraz nebyl po posledním jsem dostal povolenní od rodičů se příštího účatnit, tak jsem se moc těil, tak budu doufat, že to vyjde.

Nevím, koho nejvíce, ae moc mne ajímá Vudcaa a Kokosman100 ještě Sir MilanaliM, ale myslím, že ten by na sraz nejel.
 

DeletedUser11059

Guest
Já se ještě vrátím k DK ....
Jistě jsi zkusil dost světů (což je vidět na TWstats), a to 23 z 24. Přitom nejlepší úspěch je 11k bodů na cs11, kde jsi aktivní. Proč to? To Tě hra jako taková nebaví, nepřirostla Ti k srdci? Nazaujala Tě? Pak asi moc nerozumím tomu, proč jsi tak aktivní na fóru. Já bych na fórum nezavítal kdybych neměl již něco odehráno (alespoň tak to bylo u mě). Dávám to Tvé "hraní" za důsledek toho, že nemáš moc přátel a raději tedy trávíš čas na chatu. Pletu se? A pokud ne, nebylo by lepší zksit i tu realitu, ten život a lidi ze sousedství, či nějakého klubu?
 

DeletedUser

Guest
Děkuji za odpověď.

Máš tu docela solidní počet příspěvků a tak se zeptám, zda se pohybuješ jen tady na foru či Tě můžeme potkat i někde jinde ?
Máš tu na foru nějaký cíl ? Třeba největší počet příspěvků ? :D
Bereš zdejší členy fora jako svoji, dejme tomu, virtuální rodinu ?

Za případné odpovědi děkuji.
 

DeletedUser34582

Guest
Zeli viem ze hras tuto hru pre zabavu tak ako dufam kazdy ze tu nieje ziadny zavisla :D chces hrat nejaky svet tak dlho ako to pôjde a neskoncit po par tyzdnoch ?? :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru