• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXIII. NEDĚLE ..... zelí999 vs papasese

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30368

Guest
Huygy moc ne :D (umím krupicovou kaši a poté instatní polévky :) )

drekte ne, takto se o žádný sport nezajímám :)

No, tak mám dva sourozence oba mladší (12 let a 2 roky) Ano s 12. letým jsme se dříve prali, ale teď už tolik ne :)
 

DeletedUser

Guest
Aký máš najoblúbenejší predmet v škole ?

Čím si sa chcel stať ked si bol malý ? :D
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
[SPOIL]
Myslím, že to dnes pupik už nestihne :)

Na ty jazyky asi stejný názor nenajdeme jsem zarytě proti cizím jazykům, aby je musel umět každý jako základ.
[/SPOIL]
Asi nedorazí :( ...
jde o to, že to je další věc, která otevírá dveře do budoucnosti a do prostoru (nejen, že budeš mít asi i lepší cestování, že můžeš pracovat v cizině a bydlet doma - po dálnici jsem z domova rychleji v Německu, nežli v Praze, ale máš i víc možností najít si přátele. Můžeš kouknout na film i bez titulků, mohu si přečíst knihu a nemusím doufat, že ji jednou někdo přeloží, a tak podobně .... já to beru jako klad. A děti se to učí z obrázků a jen slova a formou hry a jen nějké základní fráze. Náš kluk umí počítat sám do 10 anglicky a to na jazyk nechodí, prostě to doma po mě chtěl, že viděl, jak jiné děti to umí, a umí i jiná slovíčka (zvířata a tak .. .rád by mluvil japonsky - to má z Naruta, a rád by uměl francouzsky - to že jsme tam byli[/SPOIL]
 

DeletedUser33784

Guest
Jak vnímáš problematiku Facebooku. Dobrý či špatný přínos pro dnešní mládež? :)

[spoil]Osobně mi je to dobré pro komunikaci s ostatními, holt vím, že tam dané lidi najdu. Co se mi nelíbí je skoro nulové soukromí.. možnost uvést úmrtí v rodině je dle mého názoru strašné.. :)[/spoil]
 

DeletedUser30368

Guest
zborka: Matematika chtěl jsem být hdinou (někdo, kdo bude pomáhat slabým lidem :D )

drekte: ajaro a podzim, ky se dá jzdit na kole (jo to je taky sport, kterému se rekreačně věnuji)
 

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]papasese skoda je len ze sa môzeme ucit len 3 jazyky nemôzeme nap Spanielsky francuzsky atd . :D[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Huygy FB jsem si založil jen pro komunikaci s lidmi, kteří byli v cizině (výměnné projekry) Jinak bych ho dodnes asi neměl, ale rád tam komunikji s lidmi, které hned nepotkám. (zde z DK a z projektů na kterých jsem byl)

Obecně to má své klady, ale i zápory (většina lidí, neví k čemu to pořádně používat- myslím ím lidi, co píši vše ze svého oolí nebo ty, co neumí psát)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru