• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXIV. NEDĚLE/pondělí ..... Diktator Miloš vs Hyugy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
02/01/12 ... ..... start pořadu v 18:00 h ... (byla provedena změna díky včerejšímu Silvestru na pondělí 02/01/1

..... H O S T :
.....
Diktator Miloš - (bývalý hráč CZ DK, nyní moderátor SK fóra)

..... T A Z A T E L :
..... Hyugy - (aktivní hráč cs 20 a 24, správce Wiky)

N Á H R A D N Í C I :
[spoil]náhradníci jsou Ti, kdo zastoupí daného v nečekané nepřítomnosti ... pokud nebudou nuceni nahradit daného, stávají se automaticky hlavním hostem a tazatelem v následujícím pořadu

N Á H R D N Í K ... H O S T :
..... Diakritika - (aktivní hráč cs10, zakladatel a vůdce kmene EMMONS, co vyhrál svět)

N Á H R D N Í K ... T A Z A T E L :
..... 1Pupik1989 - (aktivní hráč cs24, bývalý moderátor a producent scriptů)
[/spoil]

[SPOIL]...........................................................................................

08/01/12 ... ..... start pořadu v 18:00 h ...
[spoil]
H O S T :
..... Diakritika - (aktivní hráč cs10, zakladatel a vůdce kmene EMMONS, co vyhrál svět)

T A Z A T E L :
..... 1Pupik1989 - (aktivní hráč cs24, bývalý moderátor a producent scriptů)
[/spoil]

...........................................................................................

15/01/12 ... ..... start pořadu v 18:00 h ...
[spoil]
H O S T :
..... Elzucha - (aktivní hráčka cs 19, 22, 23 a 24)

T A Z A T E L :
..... alexistech - ("aktivní" hráč cs8, zakladatel tamní největší aliance)
[/spoil]

...........................................................................................

22/01/12 ... ..... start pořadu v 18:00 h ...
[spoil]
H O S T :
..... Ivanita - (aktivní hráč cs8 a 22, informátor KM pro cs8)

T A Z A T E L :
..... ..... - (.....)
[/spoil]

...........................................................................................

29/01/12 ... ..... start pořadu v 18:00 h ...
[spoil]
H O S T :
..... ..... - (.....)

T A Z A T E L :
..... ..... - (.....)
[/spoil][/SPOIL]


Produkce pořadu si vyhrazuje všechna práva k změnám v pravidlech i popřípadnému zrušení pořadu v následně vysvětlených případech.

ostatní důležité informace k pořadu (pravidla):
ZDE

diskuse před začátkem:
ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33784

Guest
Zdravím všechny příznivce Křesla pro hosta. Jsem zde a připraven. :hi
 

DeletedUser11059

Guest
Zdravím všechny dnešní pozorovatele a čenáře a nadšené Křeselníky.
Včerejší pořad se ze Silvestrovských důvodů přesunul na dnešní den, proto všichni V Í T E J T E

A především Ty Hoste .... Diktátore Miloši a ..... Ty tazteli Hyugy ......... máte slovo a s chutí do toho.
 

DeletedUser33784

Guest
Ahoj Miloši. Někteří z nás ještě nejsou obeznámeni přesně s tím, kdo jsi. Mohl by jsi nám prozradit obecná fakta? Tvé jméno, město, případně jak dlouho pluješ v CZ i SK vodách? :)
 

DeletedUser

Guest
Jmenuji se Miloš je mi 16 let, bydlím v Českém Těšíně (východ Česka). Na DK jsem od začátku české i slovenské verze, akorát pod jinýma jménama.
 

DeletedUser11059

Guest
A já se hned zeptám dnešního Hosta na jednu takovou věcičku. Proč jsi moderátorem na SK fóru a ne zde u nás? Nebylo zde místo, nebo jsi hrával SK světy, a nebóó jsi původem ze Slovenska, ááá nebóóóó .... ?????? A líbí se Ti práce moderátora, nebo bys rád ještě zkusil i tamní herní podporu?
 

DeletedUser

Guest
Kvůli jedné věci, kterou tady nebudu psát se moc nevěnuju české verzi, ale slovenské. Práce moderátora mě baví, ale určitě bych chtěl být v HErní podpoře a nejlépe CheatHunter nebo Speed Admin, ale na Slovensku speedy nejsou :[
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
Jmenuji se Miloš je mi 16 let, bydlím v Českém Těšíně (východ Česka). Na DK jsem od začátku české i slovenské verze, akorát pod jinýma jménama.
To už hraješ od 12 let?? ... to já běhal venku s pistolí a zachraňovali jsme s klukama spolužačku ze spárů lupičů. :D ... Hmmm, a za dva roky jsme vysedávali v hospodě (a pořád si kupovali pěkné pistolky:D[/SPOIL]
 

DeletedUser33784

Guest
ČT mám doslova za humny.

Co se týče Tvých úspěchů. Dočetl jsem se o S1, co je na tom pravdy? Taktéž jsem vypátral, že nyní hraješ jen speedy. České nebo pravidelně kotvíš i někde jinde?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru